Weronika Książkiewicz - wiek, wzrost, waga, choroba, partner, fryzura, Furioza, Instagram. Kim jest?

2021-10-15 15:39 kru
Weronika Książkiewicz - wiek, wzrost, waga, choroba, partner, fryzura, Furioza, Instagram. Kim jest?
Autor: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Weronika Książkiewicz to powszechnie znana polska aktorka. Mało osób wie jednak, że jej ojciec jest Rosjaninem, a kobieta urodziła się w Moskwie. Mogliśmy oglądać ją w wielu polskich komediach, takich jak Planeta singli czy Mayday. Chcecie poznać więcej szczegółów z jej życia? Oto one!

Weronika Książkiewicz - wiek, wzrost, waga, choroba, partner, fryzura, Furioza, Instagram. Kim jest? Tych informacji o aktorce fani szukają najczęściej. Weronika Książkiewicz ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Leona Schillera w Łodzi. Na deskach teatru zadebiutowała rolą Józi w spektaklu Poszaleli Aleksandra Fredry w reż. Eugeniusza Korina. Artystka ma syna Borysa urodzonego w 2010 roku. Znamy więcej informacji na temat Weroniki Książkiewicz. Jesteście ciekawi jakich? Czytajcie dalej!

Najpopularniejsze imiona w Polsce zainspirowane przez filmy i seriale

Top 10 komedii romantycznych. Te filmy o miłości musisz obejrzeć

Weronika Książkiewicz - wiek

Ile lat ma aktorka? Urodziła się 21 marca 1981 roku. Ma obecnie 40 lat.

Weronika Książkiewicz - wzrost

Kobieta mierzy 172 cm.

Weronika Książkiewicz - waga

Fani zastanawiają się, ile waży artystka. Weronika Książkiewicz może pochwalić się świetną sylwetką. Dokładna informacja dotycząca jej wagi nie została jednak upubliczniona.

Weronika Książkiewicz - choroba

W 2009 roku u aktorki zdiagnozowano guz kręgosłupa. Książkiewicz przeszła trudną operację, która zakończyła się pomyślnie.

Weronika Książkiewicz - partner

Media rozpisywały się na temat burzliwej relacji aktorki z ojcem jej dziecka - Krzysztofem Latkiem. Para rozstała się. Wiosną 2020 roku Książkiewicz poinformowała o związku z Izraelczykiem o nazwisku Heskel Nathaniel. Trudno stwierdzić czy związek dalej trwa.

Weronika Książkiewicz - fryzura

Choć aktorka kojarzona jest z długimi blond włosami, przez pewien czas strzygła się na krótko. W jednym z wywiadów wyznała, że nowy image powstał na potrzeby filmu Furioza. Co więcej, artystka dodała, że była to zmiana, której potrzebowała.

Weronika Książkiewicz - Furioza

Furioza to produkcja w reżyserii Cypriana Olenckiego. Film opowiada historię bezkompromisowej policjantki. Książkiewicz wciela się w główną postać.

Weronika Książkiewicz - Instagram

Chcecie być na bieżąco z życiem aktorki. Zaobserwujcie ją na Instagramie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE