Warsaw Shore 16 - kiedy oglądać? Dni i godziny emisji

2021-09-14 11:01 kg
Warsaw Shore
Autor: screen YouTube/MTV Polska

Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy to kontrowersyjne show MTV, które gości na ekranach naszych telewizorów od 2013 roku. Do tej pory widzowie mieli okazję obejrzeć piętnaście sezonów programu, w których zdecydowanie nie brakowało mocno zakrapianych imprez, miłosnych uniesień czy głośnych awantur. Już wkrótce premierę będzie mieć kolejna, 16. odsłona show. Kiedy oglądać nowe odcinki Warsaw Shore? Sprawdźcie.

Warsaw Shore 16 - kiedy oglądać? Warsaw Shore to program, w którym udział biorą niezwykle barwne, pewne siebie oraz imprezowe osoby. Przed kilkanaście dni mieszkają w luksusowej willi, a kamery śledzą każdy ich ruch. Widzowie mają okazję obserwować kolejne imprezy z udziałem Ekipy z Warszawy, podrywy, seks czy też kłótnie. Program od samego początku cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z niecierpliwością czekają na nowe epizody show. Kiedy oglądać 16. sezon?

Promyk nadziei / Elif / Kozacka miłość. Gwiazdy seriali PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #30

Warsaw Shore 16 - kiedy oglądać?

Nowe odcinki Warsaw Shore zadebiutują na antenie MTV już w niedzielę, 19 września 2021 roku, o godzinie 23:00. Kolejne epizody programu będą emitowane co tydzień, o tej samej porze. Ekipę z Warszawy można również oglądać online, na platformie Player.pl. Wśród uczestników najnowszej odsłony znaleźli się: Ewelina, Diva, Oliwia, Lena, Don Kasjo, Milena, Jez, Patrycja, Kamil, Arnold oraz Michał.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE