WARM BODIES - online pojawiły się pierwsze 4 minuty filmu! Zobacz! [VIDEO]

2012-12-29 12:27
Warm Bodies
Autor: materiały prasowe

WARM BODIES to film będący ekranizacją powieści Isaaca Mariona o tym samym tytule. To połączenie horroru, komedii i dramatu opowiadające o miłości młodego zombie i zwykłej dziewczyny. Czy ma szansę spodobać się fanom Zmierzchu? Zobacz pierwsze 4 minuty filmu na Eska Cinema!

WARM BODIES to film na podstawie popularnej powieści Isaaca Mariona o tym samym tytule.W roli głównej wystąpił Nicolas Hoult znany z pierwszych dwóch sezonów serialu młodzieżowego SKINS.

WARM BODIES początkowo było nazywane parodią Zmierzchu, jednak jest to zupełnie niezależna produkcja. To połączenie horroru, komedii i dramatu opowiadające o miłości młodego zombie i zwykłej dziewczyny. Czy ma szansę spodobać się fanom historii o miłości między nietypowymi bohaterami - takich jak Zmierzch?

>>> ZMIERZCH - to już koniec sagi. Co teraz oglądać? Jakie filmy są podobne do Zmierzchu?

W sieci udostępniono właśnie pierwszy sneak peek z Warm Bodies w postaci pierwszych 4 minut filmu. Zobacz na Eska Cinema!

Premiera WARM BODIES już 22 marca 2013!

Nie czytałeś jeszcze?

>>> SKINS sezon 7. Będzie nowy sezon SKINS UK a w nim dalsze losy Cassie, Effy i Cooka!

al

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE