Wampiry: Dziedzictwo s02e03. Kiedy i gdzie oglądać trzeci odcinek Legacies?

2019-10-21 16:19 aw
Wampiry. Dziedzictwo
Autor: screen youtube.com, kanał The CW Network screen youtube.com

Rozpoczął się już długo wyczekiwany przez widzów drugi sezon serialu Wampiry: Dziedzictwo. Ponownie możemy spotkać się z córką Klausa Mikaelsona, Hope, która rozpoczęła naukę w szkole dla dzieci i młodzieży obdarzonej szczególnymi mocami. Hope, które jest jednocześnie czarownicą, wilkołakiem i potomkiem wampira, należy do grona prawdziwe wyjątkowych uczniów. Drugi sezon serialu Wampiry: Dziedzictwo rozpoczął się niezwykle emocjonująco.

Wampiry: Dziedzictwo s02e03. Kiedy i gdzie oglądać trzeci odcinek Legacies? Za sukcesem serialu stoi stacja The CW, która produkuje m.in. Riverdale czy The 100. The CW produkowała także Pamiętniki wampirów oraz Originals, których spin offem jest serial Wampiry: Dziedzictwo. Nic zatem dziwnego, że nowa produkcja stacji cieszy się tak dużą popularnością.

Wampiry: Dziedzictwo s02e03. Kiedy i gdzie oglądać trzeci odcinek Legacies?

Drugi sezon Legacies rozpoczął się 10 października. W Polsce odcinki pojawiają się dzień po premierowej emisji. Odcinek trzeci w naszym kraju ukaże się dopiero 25 października. Online serial w Polsce można oglądać za pośrednictwem platformy HBO GO.

Jak na razie nadal nie wiadomo dokładnie, z ilu odcinków ma składać się drugi sezon. Najprawdopodobniej będzie ich 16 tak jak w pierwszym. Co ważne, czwarty odcinek serialu Wampiry: Dziedzictwo ukaże się z tygodniową przerwą, czyli nie 1, a dopiero 8 listopada.

NAJNOWSZE