Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Augustów. Kiedy i o której oglądać koncert Lato, muzyka, zabawa?

2021-08-01 12:10 Alicja Wójcik
Wakacyjna Trasa Dwójki - Koncert w Mrągowie
Autor: AKPA

Uwielbiana przez widzów seria letnich koncertów pod nazwą Wakacyjna Trasa Dwójki w tym roku wystartowała już pod koniec czerwca. Na trasie Lato, muzyka, zabawa znalazło się aż 10 miast, co oznacza 10 tygodni wspaniałej zabawy, tańca, występów i przede wszystkim - muzyki. Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 rozpoczęła się od koncertu w Mrągowie i przejedzie przez całą Polskę, kończąc się w Sopocie.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Augustów. Kiedy i o której oglądać koncert Lato, muzyka, zabawa? Augustów to już szóste miasto na trasie tegorocznej serii koncertów organizowanych przez TVP. To niezwykle malownicza miejscowość znajdująca się w województwie podlaskim, która z pewnością będzie idealnym miejscem na wakacyjną zabawę.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Augustów. Kiedy i o której oglądać koncert Lato, muzyka, zabawa?

Wydarzenie w Augustowie zostało zaplanowane na niedzielę 1 sierpnia - koncert tradycyjnie odbędzie się w niedzielę. Transmisja w TVP2 rozpocznie się o godzinie 20:00, online koncert z Augustowa będzie można oglądać za pośrednictwem platformy WP Pilot. Powtórka telewizyjna nie jest niestety przewidziana, jednak koncerty Wakacyjnej Trasy Dwójki po emisji telewizyjnej trafiają na Vod.tvp.pl.

Augustowska noc Wakacyjnej Trasy Dwójki upłynie pod znakiem najjaśniejszych gwiazd muzycznego firmamentu! Swoje najsłynniejsze hity zaśpiewa dawno niewidziana Edyta Górniak. To jednak nie wszystko – artystka wykona także przeboje „I follow rivers” z repertuaru Lykke Li i „Sweet dreams” legendarnego duetu Eurythmics. Królowa Euro 2012 – Oceana – zaprezentuje swój wielki przebój „Endless Summer”. Nie zabraknie także francusko-włoskiej formacji Shanguy.

W nader słonecznym repertuarze wystąpi grupa Sound’n’Grace, wnosząc na scenę moc pozytywnej energii. Zespół wykona także wakacyjny hit lata „Iko Iko” ze specjalnym udziałem Kuby Szmajkowskiego, młodego wokalisty doskonale znanego fanom programu The Voice Kids. Wydarzeniem będzie z pewnością występ kultowej formacji Kombi oraz absolutna premiera telewizyjna nowego hitu Pięknych i Młodych pt. „Jak w bajce (Ti amo)”. To właśnie Piękni i Młodzi, a także Andre, grupa Masters oraz Milano zadbają o radosną atmosferę tanecznego szaleństwa w klimacie beztroskiej, wakacyjnej biesiady!

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE