W lesie dziś nie zaśnie nikt - zwiastun pierwszego polskiego slashera. To wideo mrozi krew w żyłach

2020-02-18 11:24 kw
W lesie dziś nie zaśnie nikt
Autor: Michał Chojnacki, Akson Studio

Domek w środku lasu, monstrum, polujące na grupę odciętych od świata nastolatków – W lesie dziś nie zaśnie nikt, nowy film twórców kontrowersyjnego Placu zabaw i szalonego Ataku paniki, to slasher zanurzony w estetyce amerykańskiego horroru lat 80. Makabra, groteska, seks, a w tle społeczny komentarz. Takiej zabawy gatunkiem w Polsce jeszcze nie było. Dostępny jest już pierwszy zwiastun filmu, który mrozi krew w żyłach.

W lesie dziś nie zaśnie nikt - zwiastun pierwszego polskiego slashera. To mrozi krew w żyłach. Dwaj bracia natrafiają w lesie na tajemnicze znalezisko, które okaże się makabryczne w skutkach... Lata później, krwawe konsekwencje odkrycia poniesie grupa bogu ducha winnej młodzieży, która spędza wakacje w leśnej głuszy. W rolach głównych występują Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska i Sebastian Dela.

W lesie dziś nie zaśnie nikt - fabuła

Akcja filmu rozpoczyna się dość niewinnie – grupa nastolatków uzależnionych od technologii trafia na… obóz offline. Wspólna wędrówka po lasach bez dostępu do smartfonów nie zakończy się jednak tak, jak zaplanowali to organizatorzy. Będą musieli zawalczyć o prawdziwe życie z czymś, czego nie widzieli nawet w najciemniejszych zakamarkach internetu. W obliczu czyhającego w lesie śmiertelnego niebezpieczeństwa odkryją, czym jest prawdziwa przyjaźń, miłość i poświęcenie. Czy wyjdą z tego cało, czy w krwistych kawałeczkach?

W lesie dziś nie zaśnie nikt - obsada

W rolach młodzieży walczącej o życie: Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, Stanisław Cywka, Sebastian Dela i Michał Lupa. W pozostałych rolach Gabriela Muskała, Piotr Cyrwus, Olaf Lubaszenko, Mirosław Zbrojewicz, Wojciech Mecwaldowski oraz Michał Zbroja.

W lesie dziś nie zaśnie nikt - zwiastun

W lesie dziś nie zaśnie nikt - data premiery

W lesie dziś nie zaśnie nikt trafi do kin w piątek, 13 marca 2020 roku. 

NAJNOWSZE