Venom 2: Carnage - 5 powodów, dla których warto obejrzeć drugą odsłonę hitu Marvela

2021-05-11 14:53 Adrian Rybak
Venom 2: Carnage
Autor: Youtube.com/ Sony Pictures Entertainment

Venom 2: Carnage to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. To świetna propozycja dla wszystkich fanów produkcji z elementami fantasy i dużą ilością efektów specjalnych. Opublikowano już trailer oraz podano datę premiery. Dlaczego warto wybrać się do kina na ten film? Przedstawiamy 5 powodów.

Venom 2: Carnage to film, na który czeka wielu fanów. Premiery filmowe są w tym roku szczególnie wyczekiwane, ponieważ widzowie stęsknili się za salami kinowymi. Z powodu pandemii koronawirusa były one zamknięte, ale już wkrótce wszystko wróci do normy. Do kina będzie można się wybrać na najciekawsze propozycje i jedną z nich jest właśnie ten film. Oto 5 powodów, dla których warto obejrzeć Venom 2: Carnage:

Fabuła

Film opowiada o Eddiem Brocku i Venomie, którzy nauczyli się razem żyć i tym samym chronić okolice przed złem. Wszystko zmienia się w momencie, kiedy psychopatyczny Cleutus Kasady oponawuje symbiot nazywany Carnage. W komiksach na podstawie których powstał film Carnage to największy wróg Vernoma. Trzeba więc liczyć na ogromne starcie.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Produkcja Marvela

Marvel Entertainment to jedna z najpopularniejszych firm produkujących filmy na świecie. Realizują ekranizację słynnych komiksów Marvela. To spod ich rąk wyszły takie filmy jak Czarna pandera, Wonder Woman, Avengers czy Strażnicy Galatyki. Fanom tych propozycji z pewnością spodoba się ich nowy projekt.

Obsada

Filmy Marvela charakteryzują się nie tylko dużą ilością efektów specjalnych, ale także doborem gwiazdorskiej obsady. W Venom 2: Carnage  pojawiają się takie nazwiska jak Woody Harrelson, Michelle Williams, Reid Scott i Naomie Harris. Pojawiają się także Stephen Graham i Sean Delaney.

Pierwsza część

Jest to druga część filmu Venom z 2018. Wtedy stał się ogromnym hitem. Sale kinowe wypełniły się widzami i o filmie dużo mówiono w mediach. Łącznie na filmie zarobiono około 856 085 150 dolarów amerykańskich. Warto też zapoznać się z tym filmem przed pójściem do kina na kontynuację

Data premiery

Wiadomo już, że w Polsce premiera odbędzie się 17.09.2021. To dobry czas na wybranie się do kina w małym gronie znajomych. To koniec lata i początek jesieni, a więc pogoda może już być słabsza niż w lipcu czy sierpniu. Kiedy pogoda zawiedzie, zamiast na miasto można udać się do kina.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE