Uniwersum "The Boys" powraca w krwawym zwiastunie "Gen V". O czym opowie spin-off?

2022-12-05 12:48 Natalia Nowecka
Gen V - spin-off The Boys w pierwszej zapowiedzi
Autor: kadr z wideo/ Amazon Prime Video "Gen V" - spin-off "The Boys" w pierwszej zapowiedzi

Zapomnijcie o X-Men, teraz nadchodzi Gen V. Co zobaczymy w pierwszym aktorskim spin-offie "The Boys"? Amazon pokazał pierwszy zwiastun.

Po "Diabolical" czas na kolejny spin-off "The Boys", tym razem w wersji aktorskiej. "Gen V" ma kontynuować to, co zaczął serial matka i być ociekającą przemocą i seksem satyrą na kino superbohaterskie, tym razem skupiając się raczej na osławionej drużynie X-Men. Czy Amazon "dowiezie" i tym razem, czy okaże się, że formuła już się wyczerpała? Z jakimkolwiek wyrokowaniem musimy wstrzymać się do premiery, ale należy przyznać, że pierwszy zwiastun wygląda obiecująco.

"Gen V" w pierwszej zapowiedzi

W trakcie seansu przyjdzie nam śledzić losy młodocianych superbohaterów, którzy uczęszczają do specjalnej uczelni i walczą o kontrakty w największych amerykańskich miastach. W trakcie edukacji na próbę wystawione zostaną ich morale, a także zarówno fizyczne, jak i seksualne granice.

W obsadzie znaleźli się Patrick Schwarzenegger, Lizzie Broadway, Sean Patrick Thomas, Maddie Phillips, Marco Pigossi, London Thor, Derek Luh, Asa Germann, Shelley Conn, oraz gwiazdy netfliksowego hitu "Chilling Adventures of Sabrina" - Jaz Sinclair i Chance Pedromo. Dokładna data premiery serialu nie jest obecnie znana. Wiemy jedynie, że do debiutu dojdzie w 2023 roku.

PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE