Ultratrudne pytanie w Milionerach. Poprawna odpowiedź była warta zaledwie 5000 zł

i

Autor: Akpa

Milionerzy

Ultratrudne pytanie w Milionerach. Poprawna odpowiedź była warta zaledwie 5000 zł

2023-09-26 12:40

W ostatnim odcinku Milionerów padło pytanie, które niejedną osobę wytrąciłoby z równowagi. Mało kto byłby w stanie odpowiedzieć na nie poprawnie. Co więcej - był to jeden z pierwszych etapów. Jak poradził sobie uczestnik oraz jak brzmiało to skomplikowane zagadnienie? Przekonajcie się, czy znacie odpowiedź!

Nie da się ukryć, że nowy sezon Milionerów wcale nie jest łatwiejszy od poprzednich edycji. Choć w odcinkach pojawiają się naprawdę zdolni, inteligentni i przede wszystkim wyedukowani uczestnicy, jak na razie żadnemu z nich nie udało się wygrać nagrody głównej. Wielu marzy o milionie, jednak mało komu udaje się go zdobyć. Doskonałym dowodem na wysoki poziom trudności jest pytanie, które padło w ostatnim epizodzie. Z pewnością wiele osób miałoby ogromny problem z tym, aby udzielić na nie poprawnej odpowiedzi. To było ogromne wyzwanie. Jak poradził sobie z nim uczestnik? Szczegóły znajdziecie pod wideo!

ZOBACZ TAKŻE: W Milionerach szła jak burza. To pytanie ją pokonało!

Zagraniczne filmy nakręcone w Polsce | To Się Kręci #17

Milionerzy - ryczące czterdziestki

Pan Jacek Duda z Pruszkowa miał przed sobą trudne zadanie, gdy rozpoczęła się rozgrywka. W pierwszych trzech pytaniach był zmuszony do tego, aby użyć koła ratunkowego. Dzięki niemu doszedł do etapu za 5000 zł. To właśnie wtedy Hubert Urbański zadał mu niezwykle trudne pytanie, na które nie każdy zna poprawną odpowiedź. Brzmiało ono: "Na lekcji jakiego przedmiotu uczymy się o ryczących czterdziestkach, wyjących pięćdziesiątkach i bezludnych sześćdziesiątkach?". Jak się okazało, dla niego odpowiedź była oczywista!

ZOBACZ TAKŻE: Pytanie za 500 tys. zł pogrążyło uczestnika Milionerów. Znacie poprawną odpowiedź?

Sonda
Na lekcji jakiego przedmiotu uczymy się o ryczących czterdziestkach, wyjących pięćdziesiątkach i bezludnych sześćdziesiątkach?

Ryczące czterdziestki w Milionerach - odpowiedź

Pan Jacek niemal od razu powiedział, że wie zarówno czym są wyjące pięćdziesiątki, jak i ryczące czterdziestki. Bez wahania uznał, że poprawną odpowiedzią jest nic innego, jak wariant B, czyli geografia. Miał rację co do tego strzału. Dzięki niemu udało mu się dostać do kolejnego etapu. Wiedzieliście, co należy zaznaczyć?

QUIZ. W jakim programie musisz wziąć udział? Przekonaj się, o jaką nagrodę zawalczysz!

Pytanie 1 z 10
Jakie jest Twoje nastawienie do tłumów?