Love Island

Twórcy „Love Island” oszukują widzów? Internauci są oburzeni

2024-03-21 10:11

Internauci zarzucili twórcom "Love Island. Wyspa miłości", że program jest ustawką, a produkcja za bardo ingeruje w relacje uczestników. Fani programu nie szczędzili słów w komentarzach.

"Love Island. Wyspa miłości" to pogram, którego pierwszy odcinek wyemitowano w 2019 roku. Miłosne show doczekało się 9. sezonów i wszystko do tej pory wskazywało na to, że fani są zachwyceni. Do czasu. Internauci zarzucili produkcji zbyt dużą ingerencję w relacje uczestniczących par. Zarzucili twórcom programu nawet ustawkę. O co dokładnie chodzi?

"Love Island 9" - widzowie nie dają szans TEJ parze. To oni opuszczą wyspę miłości?

Fani ostro krytykują produkcję "Love Island"

Fani zaczęli spekulować, że program "Love Island" to tak naprawdę ustawka. W jednym z ostatnich odcinków programu, Asia i Rafał spędzali ze sobą romantyczny czas, w którym pogłębiali swoją miłosną relację. Widzowie bardzo polubili ich jako parę i byli wręcz przekonani, że pasują do siebie idealnie. Uczestnicy "Wyspy miłości" dostali zadanie, w którym musieli wybrać najlepiej i najgorzej dobraną parę. Za najlepiej dobraną parę uznali Asię i Rafała, a z programem pożegnali się Wiki i Daniel. Jako "zwycięzcy tej konkurencji", Asia i Rafał musieli wybrać kolejną, najgorzej dobraną według nich parę. Wybór padł na Patrycję i Bartka. Oni również opuścili "Love Island". Cały odcinek zbulwersował fanów i widzów programu, którzy uznali, że takie działania nie mają sensu, a produkcja, która nakazuje uczestnikom wytypowanie "najgorszych par" - rujnuje świeże i kiełkujące uczucia. Internauci ostro skrytykowali twórców "Love Island" w komentarzach. "Większej bzdury nie widziałam, przetasowali ich losowo i odpadają osoby, które mogły coś stworzyć z osobami, które zostały...Czy to program o relacjach czy lotto?", "Oto jest dowód, że wszystko jest tu ustawką", "jaki jest sens w wyrzuceniu ich za niedopasowanie kiedy doslownie to nie oni wybierali zeby być w tej parze?", "Jak można wyrzucać pary, które się same nie dobierały ? @loveislandwyspamilosci co Wy odwaliliście ? Co się z tym programem dzieje ?", "ja już tego programu nie ogladam,to co wczoraj pokazali i zrobili szok" - czytamy. Produkcja "Love Island. Wyspa miłości" postanowiła nie komentować całej sprawy i nie odniosła się do zarzutów widzów.

Love Island 9 - odcinek 15. Gorąca randka Matiego i Oliwii.

"Love Island. Wyspa miłości" doczekał się już 9. sezonu. Program można oglądać od niedzieli do piątku o godzinie 22:00 w TV4. Program od samego początku prowadzi Karolina Gilon.

Oni wygrali "Love Island". Czyja miłość przetrwała? Oto wszyscy zwycięzcy programu

Karolina Gilon odważnie o seksie, miłości i „Love Island”