„Big Shark”, czyli Tommy Wiseau znów na salonach

i

Autor: Tommy Wiseau - kadr z wideo „Big Shark”, czyli Tommy Wiseau znów na salonach

Filmowe nowości

Twórca najgorszego filmu świata powraca z nowym dziełem! O czym opowie „Big Shark” Tommy’ego Wiseau?

2023-03-24 18:57

Tommy Wiseau przeszedł do legendy jako twórca „Świętego Graala złych filmów”. Teraz powraca z nowym dziełem, które z pewnością zainteresuje miłośników nie tylko „The Room”, ale także osławionego „Rekinado”.

„The Room” to istna legenda. Najgorszy film w dziejach doczekał się statusu kultowego, a sam Tommy Wiseau zapewnił sobie nieśmiertelność w zbiorowej świadomości. W 2005 roku porzucił jednak swą największą miłość, czyli kino, ale teraz wraca w wielkim stylu. Zwiastun „Big Sharka” wygląda bowiem tak koszmarnie, że aż pięknie.

„Big Shark”, czyli Tommy Wiseau znów na salonach

W trakcie seansu przyjdzie nam śledzić losy trzech strażaków (w tych rolach Isaiah LaBorde, sam Wiseau i jego wieloletni przyjaciel-współpracownik, Greg Sestero), oddelegowanych do ocalenia mieszkańców Nowego Orleanu przed olbrzymim rekinem ludojadem. Efekty specjalne to crème de la crème kina klasy Z, a ze zwiastuna bije ta legendarna miłość Tommy’ego do X muzy.

Wiseau, podobnie jak przy „The Room”, napisał scenariusz i stanął za kamerą. „Big Shark” rozpocznie swoje amerykańskie tourne już 2 kwietnia. Po odhaczeniu strategicznych miast na mapie USA, Tommy planuje przekazać do dystrybucji reżyserską wersję swego najnowszego dzieła. Nic tylko wyczekiwać polskiej premiery.

Jak dobrze znasz najsłynniejsze filmowe hity? QUIZ, który rozwiążą tylko prawdziwi znawcy kina

Pytanie 1 z 10
Której z poniższych części "Gwiezdnych wojen" nie wyreżyserował George Lucas?
Filmy quiz
OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE