Gratka dla fanów The Beatles! Wyjątkowe, wczesne nagranie z występu zespołu trafiło do sieci

i

Autor: Materiały prasowe Perełka wideo dla fanów The Beatles

BIOGRAFICZNE

Twórca "Bonda" nakręci CZTERY FILMY o Beatlesach! Czegoś takiego jeszcze nie było

2024-02-21 12:54

Sam Mendes ma na swoim koncie "Skyfall" i "American Beauty". Teraz oscarowy reżyser bierze się za życie legendarnych Beatlesów i tworzy kolejny projekt. Co ciekawe, w przygotowaniu jest nie tylko jeden film o słynnej Czwórce z Liverpoolu, a cztery filmy! Fani mogą już zacierać ręce!

The Beatles to kapela, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Podobnie zresztą jak reżysera Sama Mendesa, którego "American Beauty" zdobyło Oscara w kategorii najlepszy film w 1999 roku. Warto dodać, że nominacje do nagrody złotego rycerzyka twórca dostał również w 2019 roku za "1917". Produkcja mogła się pochwalić nawet trzeba wyróżnieniami - za najlepszy film, scenariusz oryginalny i reżyserię. Twórca "Skyfall" wielokrotnie udowadniał, że potrafi ulepić całkiem niezły tytuł. Czy podobnie będzie tym razem? W końcu zmierzy się z legendą!

Filmowe hity, które mogły nie powstać? Znachor, Iron Man i Titanic to nie wszystko | To Się Kręci #23

Powstają cztery filmy o The Beatles. Czego się spodziewać?

Sam Mendes wyreżyseruje cztery pełnometrażowe filmy o Beatlesach. Historia każdego z nich będzie opowiedziana z perspektywy innego członka zespołu. Wszystkie produkcje będą się jednak ze sobą przeplatały. Jak bardzo? Tego jeszcze nie wiemy, ale taka jest wizja twórcy. Co więcej, żyjący muzycy oraz rodziny nieżyjącego już Johna Lennona i George'a Harrisona, oficjalnie udostępniły prawa do muzyki i biografii. Sam projekt jest całkiem ciekawy, chociaż wielu zastanawia się, w jaki sposób całość będzie dystrybuowana. Wszystkie filmy pojawią się w kinach tego samego dnia, czy może w jakimś odstępie czasu? Odpowiedź ciągle widnieje pod znakiem zapytania. Potwierdzono za to, że premiera filmów o Beatlesach została zaplanowana na 2027 rok.