Twoja twarz Brzmi Znajomo 2020 - powtórki, kiedy i o której oglądać odcinki 13. edycji?

2020-03-08 14:47
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - uczestnicy
Autor: Materiały prasowe Polsat Kto zawładnie sceną i da czadu w nowym sezonie? Sprawdźcie, kto wystąpi w 13. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Dwie Telekamery dla najlepszego programu rozrywkowego i nominacja do trzeciej – to świadczy o fenomenie tego show! Już wiosną zobaczymy kolejnych ośmiu utalentowanych artystów, którzy wcielą się w najsłynniejsze gwiazdy, a także przekażą pieniądze na wybrany cel charytatywny. Poznajcie nowych uczestników 13. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, którzy pokażą na co ich stać! W nadchodzącej serii w roli jurora pojawi się zwycięzca 12. edycji show Adam Strycharczuk.

Czadoman, czyli Paweł Dudek to król dyskotek! Hity Ruda tańczy jak szalona, Chodź na kolana, czy Hej, Hej bawmy się rozgrzewają polskie parkiety. Jego teledyski obejrzano na YouTube ponad 300 milionów razy, a debiutancka płyta pokryła się podwójną platyną. Maurycy Popiel zawładnął sercami damskiej publiczności zarówno w Pierwszej miłości, jak i w serialu M jak miłość. Filip Gurłacz uczył się od wielkich twórców polskiego kina: w ekranizacji miasto 44, Jana Komasy zagrał odważnego powstańca, a w Powidokach Andrzeja Wajdy - studenta, charyzmatycznego malarza Strzemińskiego, u boku Bogusława Lindy. Obecnie możemy oglądać Filipa, jako intryganta Oscara w hicie Polsatu Pierwsza miłość i najnowszym sezonie Watahy. Karol Dziuba to przede wszystkim aktor teatralny. Jesienią ubiegłego roku, jako Jerzy Zajdler, kochanek serialowej Marty (Weronika Rosati) w Zawsze warto zelektryzował fanki serialu, które z niecierpliwością czekają na 2. sezon produkcji Polsatu.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - jakie atrakcje na nas czekają?

Gosia Andrzejewicz – popularna piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów, współpracowała ze światową gwiazdą lat 90. Mowa oczywiście o Dr Albanie, z którym nagrała singiel Lover Boy. Jej własne utwory: Słowa, Pozwól żyć czy Trochę ciepła, szybko poszybowały na szczyty list przebojów stacji radiowych i telewizyjnych. Marta Gałuszewska to obiecująca młoda wokalistka o pięknym uśmiechu i charakterystycznych kolorowych włosach, która szturmem podbija polską scenę muzyczną! Zaczynała na ulicach największych miast Polski, a także w trójmiejskich i wrocławskich lokalach. Ulica przerodziła się w wygraną The Voice of Poland i kontrakt z dużą wytwórnią muzyczną, a to z kolei przekuło się w platynowy debiutancki singiel Nie Mów Mi Nie oraz koncerty w całym kraju. Natalia Avelon – Polka, którą pokochali Niemcy. Aktorka i wokalistka, która wspólnie z Ville Valo, wokalistą zespołu HIM wylansowała przebój Summer Wine. Hit znalazł się w czołówkach europejskich list przebojów oraz zdobył Platynową Płytę. Kamila Boruta – jej zawodowa przygoda z Teatrem Rampa, słynącym z doskonałych musicali i widowisk muzycznych, trwa już 13 lat! Najbardziej znana telewidzom między innymi z głównej roli w serialu Czwórki – Miłość na zakręcie.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Filip Gurłacz w przeboju „Mama ostrzegała”. Jest świetny!

Twoja Twarz Brzmi znajomo - nowa edycja

W jury programu zasiądą: Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski Małgorzata Walewska oraz zwycięzca 12. edycji show – youtuber, twórca kanału Na Pełnej, parodysta i wokalista Adam Strycharczuk. Program poprowadzą Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski.

Przez dwanaście edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo wystąpiło 96 artystów, którzy przeszli ponad 1000 doskonałych metamorfoz, a na wybrane cele charytatywne przeznaczyli już ponad 2 miliony złotych! Kto z nowych uczestników najwierniej przeistoczy się w najsłynniejsze gwiazdy, zawładnie sceną i da czadu w nadchodzącym sezonie? W czyje ręce powędrują czeki na 10 000 i 100 000 zł, które zwycięzcy przekażą na wybrane cele charytatywne, wspierając chorą osobę, dom dziecka czy też schroniska dla zwierząt?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - powtórki

Nową edycję programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, będzie można oglądać w telewizji od soboty 7 marca, o godzinie 22:10. Natomiast powtórki rozrywkowego show obejrzymy w każdą niedzielę o godzinie 15:40. Dodatkowo, każdy odcinek show trafia do serwisu internetowego Ipla.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE