Twoja twarz brzmi znajomo 15 - widownia TYLKO dla zaczepionych! Polsat wprowadza zmiany

2021-07-30 11:44 Alicja Wójcik
Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Autor: Materiały Prasowe

Wielkimi krokami zbliża się wyczekiwana 15. edycja programu Twoja twarz brzmi znajomo, która ma zadebiutować na antenie Polsatu już jesienią 2021. Poza widzami przed telewizorami show mogą oglądać także osoby zgromadzone w studiu, jednak będą zmuszone spełnić kilka ważnych warunków, aby móc zasiąść na widowni. Jednym z nich jest obowiązkowe szczepienie na koronawirusa.

Polsat był jedną z pierwszych stacji, która po ogłoszeniu pandemii ze względów bezpieczeństwa przerwały emisję swoich programów, które nie zostały jeszcze nagrane w całości. Dotyczyło to przede wszystkim Tańca z gwiazdami, a także Twoja twarz brzmi znajomo - szczególnie że przy tych programach oprócz uczestników i sztabu zatrudnionych do produkcji osób zaangażowana jest również publiczność. Programy wróciły do emisji z obostrzeniami dotyczącymi publiczności (osób zgromadzonych w studiu mogło być mniej, a także wszyscy podczas nagrania mieli obowiązek noszenia maseczek).

Twoja twarz brzmi znajomo 15 - widownia TYLKO dla zaczepionych! Polsat wprowadza zmiany

Informacja o tym, że osoby, które chcą wziąć udział w nagraniu nowych odcinków Twoja twarz brzmi znajomo, muszą być zaszczepione, pojawiła się na fanpage'u agencji statystów i aktorów nieprofesjonalnych PublicoTV pod koniec lipca. Agencja zamieściła post, w którym informuje o zgłoszeniu na pierwsze nagranie w Warszawie, które zostało zaplanowane na 29 lipca. Jak czytamy w poście:

Myslac o zdrowiu każdego z nas i powodzenia w nagraniu programu w całości z publicznoscia zapisy beda tylko dla osób zaszczepionych ‼️ Bardzo prosimy żeby kazdy mial przy sobie potwierdzenie przebycia szczepienia w formie papierowej lub elektronicznej

Agencja dopuszcza także osoby z jedną dawką szczepionki, ale zastrzega, że wszyscy mimo wszystko będą musieli być w maseczkach. 15. edycja Twoja twarz brzmi znajomo ma być emitowana jesienią. Tym razem uczestnikami programu zostali:

  • Tomasz Ciachorowski
  • Krzysztof „Chris” Cugowski
  • Robert Janowski
  • Barbara Kurdej-Szatan
  • Katarzyna Łaska
  • Paulina Sykut-Jeżyna
  • Klara Williams
  • Adam Zdrójkowski

W jury zobaczymy z kolei Katarzynę Skrzynecką, Małgorzatę Walewską, Michała Wiśniewskiego oraz Gromee'ego.

Sekrety Igrzysk Olimpijskich | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #28
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE