Foto

i

Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

TVN - co nowego jesienią w ramówce?

2012-08-10 13:41

Serial "Lekarze", reality show "Masterchef" i "Perfekcyjna Pani Domu" to jesienne nowości na antenie TVN.

Co będzie można oglądać jesienią na antenie TVN? Szykuje się kilka nowości oraz nowe sezony znanych seriali i formatów. Nie zabraknie także przebojów kinowych.

Pierwsza nowość to "MasterChef”, reality show w którym 14 uczestników zawalczy o tytuł Mistrza Kuchni, 100 tys. zł i kontrakt na wydanie książki kucharskiej. Gospodynią polskiej wersji „MasterChef” jest Magda Gessler. "Masterchef" będzie emitowany w niedziele o 20:00.

Druga nowość to polski serial „Lekarze”. Główna bohaterka (w tej roli Magdalena Różczka) to młoda i ambitna chirurg rozpoczynająca pracę w jednym z toruńskich szpitali. W "Lekarzach" zobaczymy także Danutę Stenkę, Pawła Małaszyńskiego, Szymona Bobrowskiego i Kasię Bujakiewicz. "Lekarze" będą emitowani w poniedziałki o 21:30.

Trzecia nowa pozycja na antenie TVN to „Perfekcyjna pani domu”, przeniesiona z TVN Style. To reality show na brytyjskiej licencji w którym Małgorzata Rozenek doradza, jak utrzymywać porządek w mieszkaniu."Perfekcyjna Pani Domu" na antenie TVN w poniedziałki o 22.30.

Widzów TVN czekają także zmiany w ramówce. Serial „Prawo Agaty” z Agnieszką Dygant przeniesiony zostanie z niedzieli na wtorek na godz. 21.30.

„Przepis na życie” zostaje zawieszony na jeden sezon - powróci wiosną 2013 roku.To samo dotyczy trzeciej edycji programu "Top Model". Chwilową przerwę zaliczy także Szymon Majewski ze względu na niską oglądalność jego programu "Szymon na Żywo".

W niedziele o 21.00 nadawane będą polskie filmy fabularne. Nowe pasmo filmowe, emitujące produkcje sensacyjne planowane jest na środy na 21.30.

Po jednosezonowej przerwie powrócą natomiast takie programy jak: „Mam talent!” (w soboty o 20.00), kulinarny show „Ugotowani” (niedziele 18.00) i program Martyny Wojciechowskiej „Kobieta na krańcu świata” (niedziele 11.00).

W nowej ramówce nie zabraknie też kolejnej edycji talk-show Kuby Wojewódzkiego oraz szóstego sezonu "Kuchennych rewolucji". Bez zmian nadawane będą seriale “Na Wspólnej” i “W11 - Wydział Śledczy” oraz programy “Rozmowy w toku”, “Co za tydzień”, "Superwizjer", "Uwaga!” i „Dzień dobry TVN”.

W ramach emitowanych przez TVN przebojów kinowych będzie można zobaczyć między innymi takie filmy jak "Saga Zmierzch: Zaćmienie”, „Sherlock Holmes”, „Jak wytresować smoka”, „Iron Man 2”, „Starcie tytanów” i „Shrek Forever”.

Wszystkie produkcje z jesiennej ramówki TVN oglądać będzie można także w serwisie tvn player.