Tragedia w M jak miłość! Jeden z bohaterów popełni samobójstwo?

2022-10-06 17:14 NN
M jak miłość - Jakub popełni samobójstwo?
Autor: AKPA M jak miłość - Jakub popełni samobójstwo?

M jak miłość nie oszczędza swoich bohaterów. W kolejnych odcinkach znów pojawią się dramaty, a życie jednego z bohaterów zawiśnie na włosku.

Źle się dzieje w M jak miłość. Wiele wskazuje na to, że w nadchodzących odcinkach życie jednego z bohaterów serialu zakończy się w tragiczny sposób. Czy Jakub rzeczywiście popełni samobójstwo? Sprawdźcie, co już wiemy.

M jak miłość - Jakub popełni samobójstwo?

Życie Jakuba Karskiego przybrało dramatyczny zwrot, gdy okazało się, że jest śmiertelnie chory. Kulisy nadchodzących odcinków M jak miłość sugerują zaś, że mężczyzna nie będzie chciał czekać na powolny koniec i postanowi popełnić samobójstwo. Z agencji detektywistycznej Marcina i Jakuba zniknie broń. Po Kubie też nie będzie śladu. Dowiedziawszy się o zaistniałej sytuacji, Kasia i Chodakowski ruszą do domu mężczyzny, by powtrzymać tragedię. Czy jednak przybędą za późno? Na ten moment nie wiemy. Wiele wskazuje jednak na to, że mężczyzna pożegna się z życiem i zapisze Kasi w testamencie wszystko, co posiadał.

Sonda
Co sądzisz o serialu "M jak miłość"?
M jak miłość. Chory Jakub Karski popełni samobójstwo? Kasia i Marcin nie zdążą go uratować?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE