Toy Story

i

Autor: Everett Collection; EAST NEWS

Toy Story powraca! Kultowa animacja z zabawkami doczeka się piątej części

2023-02-09 10:20

Zabawki powracają i znowu namieszają! Szef Disneya ogłosił nowe projekty studia, a jednym z nich jest Toy Story 5! Do obsady powrócą oczywiście Kowboj Chudy i Buzz Astral, którzy wyruszą w świat z szaloną przygodą. Szykuje się kolejna nominacja do Oscara?

Toy Story doczeka się nowej części! Kultowa animacja z gwiazdorską obsadą pierwszy raz zadebiutowała w 1995 roku i była pierwszym filmem pełnometrażowym zrealizowanym całkowicie przy użyciu komputera. Produkcja zarobiła łącznie ponad 373 mln dolarów, została nominowana do najważniejszych nagród w branży, a nawet zdobyła Oscara. Ogromny sukces i pozytywny odbiór przez widzów oraz krytyków sprawił, że tytuł doczekał się trzech kontynuacji: Toy Story 2 (1999), Toy Story 3 (2010) i Toy Story 4 (2019). Teraz nadchodzi kolejna!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dlaczego Toy Story to film przełomowy? Przykład jednej animacji, która zmieniła współczesne kino

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Toy Story 5 powstanie! Co już wiemy?

Trzecia część animacji miała być już ostatnią, jednak dwa lata po jej premierze Pixar ogłosił, że tytuł doczeka się czwartej odsłony. Kiedy wszyscy myśleli, że film najlepszy czas ma już za sobą, to nic bardziej mylnego. Produkcja ponownie zdobyła Oscara w kategorii "Najlepszy film animowany", była nominowana do Złotych Globów, BAFTA i wiele innych nagród. Fani Toy Story również pozytywnie przyjęli kolejny sequel. Gorszym odbiorem mógł pochwalić się niestety spin-off "Buzz Astral" z 2022 roku. A jak będzie z następnym filmem? O tym, że Toy Story 5 powstanie poinformował sam szef Disneya, Bob Iger. Podczas konferencji ogłosił, że zabawki powrócą z zupełnie nową przygodą. Nie zdradził jednak szczegóły fabuły, obsady, a nawet wstępnej daty premiery. Dodał tylko, że poza Toy Story swoją kontynuację dostanie również Zwierzogród i Kraina lodu.

Sonda
Powstanie "Toy Story 5" to dobry pomysł?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE