Top Model 2021 odcinki 3 i 4 - co czeka uczestników w kolejnych etapach rywalizacji?

2021-09-15 15:49 kru
Top Model
Autor: materiały prasowe

Najlepsze show o modelkach i modelach trwa! Fani formatu doczekali się 10. sezonu Top Model. Jak ostatecznie będzie wyglądała szczęśliwa piętnastka? Jakie wyzwania czekają na uczestników? Sprawdźcie, co wiemy o nadchodzących odcinkach!

Top Model to ogromne emocje! Program emitowany jest przez stację TVN od 2010 roku. Po raz kolejny jury w składzie: Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński wyłoni zwyciężczynię lub zwycięzcę spośród wielu kandydatów marzących o karierze w modelingu. Zanim to jednak nastąpi, przed uczestnikami programu różne zadania. Zastanawiacie się, co wydarzy się w nadchodzących odcinkach? Zapowiada się ciekawie!

Tajemnice miłości, Remiza, Promyk nadziei | ESKA XD - Hotplota #31

Top Model 10 - odcinek 3

To już ostatnia szansa, by wziąć udział w castingu. Jurorzy sprawdzą czy wśród kandydatów zgłaszających się do programu jest ktoś jeszcze, kto powinien dołączyć do bootcampu. W tym sezonie kolejny etap rywalizacji odbędzie się w malowniczym Uroczysku Zaborek, gdzie uczestnicy zostaną podzieleni na grupy. Przed nimi sesje zdjęciowe, podczas których będą musieli pozować w wodzie, ze zwierzętami, podczas ślubnej sesji. Na koniec pokaz mody na łące. Wezmą w nim udział tylko te osoby, które przejdą do kolejnego etapu programu.

Top Model 10 - odcinek 4

Piętnastu uczestników przechodzi do kolejnego etapu rywalizacji. Czas na nowe wyzwania! Na początek metamorfozy. Pod opieką specjalistów od wizerunku uczestnicy przejdą prawdziwą przemianę. Następnie wezmą udział w swojej pierwszej sesji zdjęciowej. Niespodzianką w odcinku będzie pojawienie się Roberta Kupisza. Razem z Kasią Sokołowską projektant zorganizuje uczestnikom lekcje chodzenia po wybiegu. Następnie cała piętnastka będzie musiała nagrać video edytorial pod jego czujnym okiem. To nie koniec wrażeń! Marcin Tyszka przygotował coś specjalnego - sesję zdjęciową z kołem reńskim jako rekwizytem.

Top Model 10 - kiedy oglądać?

Najbliższy odcinek Top Model już 15.09.2021 o godzinie 21:30. Powtórka programu pojawi się w niedzielę 19.09.2021 o 12:55. 4 odcinek show będzie można zobaczyć w środę 22.09.2021 o godzinie 21:30 oraz w niedzielę 26.09.2021 o 12:55.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE