Top Model 2021 - kto odpadł? Lista uczestników, którzy pożegnali się z programem

2021-10-21 10:46 kg
Top Model
Autor: Bartosz Krupa/East News

Na początku września 2021 roku na antenie TVN zadebiutowała jubileuszowa, dziesiąta edycja Top Model. Po raz kolejny do udziału w show zgłosiły się osoby, które marzą o tym, by zaistnieć w świecie mody oraz modelingu. Po raz kolejny jury w składzie: Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński wybrali uczestników, którzy zamieszkali w domu modelek i modeli. Niestety wygrać może tylko jedna osoba. Kto odpadł już z programu?

Top Model 2021 - kto odpadł? Top Model to program, który daje uczestnikom niepowtarzalną okazję, aby wziąć udział w nietypowych sesjach zdjęciowych, ekstremalnych pokazach mody oraz aby pracować z najlepszymi fotografami i projektantami mody w Polsce. Niestety zasady programu pozostają niezmienne - w każdym odcinku z show pożegnać musi się jedna osoba. Kto stracił już szansę na wygraną w Top Model 10? Sprawdźcie listę uczestników, którzy pożegnali się z programem. 

Promyk nadziei / Elif / Kozacka miłość. Gwiazdy seriali PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #30

Top Model 2021 - kto odpadł?

W dziesiątym sezonie Top Model wśród uczestników znalazło się 15 osób: Nicole Akonchong, Kacper Jasiński , Bartosz Kloch, Mikołaj Krawiecki, Olga Król, Adam Lochyński, Sophia Mokhar, Kacper Orenkiewicz, Aleksandra Skubis, Julia Sobczyńska, Wiktoria Pawliszewska, Arkadiusz Pydych, Łukasz Wasielewski, Dominika Wysocka oraz Weronika Zoń. Kto z nich opuścił dom modelek i modeli?

  • Kacper Orenkiewicz
  • Bartosz Kloch,
  • Wiktoria Pawliszewska,
  • Olga Król,
  • Aleksandra Skubis,
  • Łukasz Wasielewski. 

Śledźcie nasz artykuł, ponieważ będzie on na bieżąco aktualizowany.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE