To tylko kilka dni - nowy program TTV. Kiedy premiera, na czym polega

2021-05-07 14:01 Adrian Rybak
To tylko kilka dni
Autor: materiały TVN

To tylko kilka dni to nowy program rozrywkowy, który już wkrótce będzie można zobaczyć na antenie popularnego kanału telewizyjnego TTV. Niektórzy już wyczekują premiery, a inni zastanawiają się, na czym polegać będzie nowa propozycja kanału. Poinformowano już, o czym będzie To tylko kilka dni. Znana jest też data premiery.

To tylko kilka dni to program, w którym znane osoby przejmują opiekę nad osobami niepełnosprawnymi. Program to to pozytywne i burzące stereotypy spotkanie dwóch światów. Roli opiekunów osób niepełnosprawnych podjęli się między innymi Basia Kurdej-Szatan, Dagmara Kaźmierska, Sławomir (Paweł Zapała), Michał Koterski oraz Daniel Kuczaj. Spotkają się oni z ludźmi, którzy na co dzień potrzebują wsparcia osób trzecich. W tym czasie rodzina lub prawni opiekunowie wyjadą na kilkudniowy urlop. Gwiazdy, które wzięły udział w projekcie spróbują wnieść do życia swoich nowych znajomych powiew energii i inną perspektywę. Także dla nich to będzie czas na chwilę refleksji i docenienie tego, co się ma. Kiedy odbędzie się premiera programu?

Najlepsze programy rozrywkowe, które warto obejrzeć wiosną 2021

To tylko kilka dni - kiedy premiera, data

Siedmioodcinkowa seria zadebiutuje na antenie TTV już 16 maja. Premierowe odcinki emitowane będą w każdą niedzielę o godz. 22:00. Program dostępny również będzie w serwisie Player.pl. To tylko kilka dni realizowane jest na podstawie holenderskiego formatu Take over, take care dystrybuowanego przez All3Media. Za produkcję polskiej wersji odpowiada firma Rochstar.

To tylko kilka dni - misja programu

O tym, dlaczego powstał program opowiedziała dyrektor programowa TTV. - Świat, w którym żyjemy potrzebuje pozytywnych bodźców i o tym właśnie jest ten program. Osoby niepełnosprawne często na co dzień pozostają w ukryciu w domach, gdzie wspólnie ze swoimi opiekunami, spędzają większość życia. My z pomocą znanych osób na chwilę ten porządek burzymy, dajemy chwilę wytchnienia, czasem po prostu zwyczajnej radości - skomentowała Lidia Kazen.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE