To: Rozdział drugi

i

Autor: screen youtube.com, kanał Warner Bros Polska screen youtube.com

To: Rozdział 2 - Klub Frajerów wraca do Derry w finałowym zwiastunie. Jest się czego bać!

2019-07-19 14:21

Premiera drugiej części ekranizacji horroru Stephena Kinga zbliża się wielkimi krokami. Pierwsza, która ukazała się w 2017 roku, została przyjęta bardzo entuzjastycznie zarówno przez widzów, jak i krytyków. Andres Muschietti, reżyser obydwu części, zawiesił sobie zatem poprzeczkę bardzo wysoko. Czy To: Rozdział 2 okaże się takim samym sukcesem?

To: Rozdział 2 - finałowy zwiastun horroru trafił do sieci. Klub Frajerów powrócił do Derry, w którym Pennywise po 27 latach wychodzi na powierzchnię w poszukiwaniu nowych ofiar. Nowa, a zarazem ostatnia zapowiedź drugiej części filmu zwiastuje, że możemy szykować się na pełnokrwisty, naprawdę przerażający horror. Jesteście gotowi?

To: Rozdział 2 - o czym jest film?

Od wydarzeń z pierwszej części filmu minęło 27 lat. Niemal wszyscy członkowie Klubu Frajerów wynieśli się z Derry, a każdy z nich rozpoczął już dawno nowe, dorosłe życie. Jednak zgodnie z daną sobie obietnicą powracają do rodzinnego miasteczka, aby ponownie stawić czoła koszmarowi sprzed lat.

W dorosłych członków Klubu Frajerów wcielają się: James McAvoy (Bill), Jessica Chastain (Beverly), Bill Hader (Richie), Isaiah Mustafa (Mike), Jay Ryan (Ben) oraz James Ransone (Eddie). W roli Pennywise'a ponownie zobaczymy Billa Skarsgarda. W finałowym zwiastunie, który trafił do sieci, widzimy całą szóstkę dorosłych już bohaterów i demonicznego klauna, który, o ile to w ogóle możliwe, wygląda jeszcze bardziej przerażająco niż w pierwszej części. Można porządnie przestraszyć się nawet już podczas tych kilku minut.

Film trafi do polskich kin 6 września.