The Voice of Poland 2021 - kiedy w TV? Dni i godziny emisji 12. edycji VoP

2021-11-27 10:27 Adrian Rybak
Jurorzy The Voice of Poland 12
Autor: Jan Bogacz / TVP

The Voice of Poland 12 wywołuje wiele emocji wśród fanów programu. Wiadomo już, kto zasiądzie w jury. Przed nami nowy sezon z nową ekipą. Znana jest już data premiery pierwszego odcinak najpopularniejszego talent show w Polsce. Kiedy i gdzie oglądać Przesłuchania w ciemno 12. edycji programu? Sprawdź niżej.

The Voice of Poland to program, na którego powrót czeka wielu widzów Telewizji Polskiej. Wiadomo już, że skład trenerów będzie inny niż w 11. edycji. Jurorami 12 edycji. The Voice of Poland będą weterani Tomson i Baron, powracający do tej roli Marek Piekarczyk i Justyna Steczkowska oraz debiutująca w roli jurorki Sylwia Grzeszczak. Kto będzie najlepszych trenerem w programie? Przekonamy się już wkrótce. Bez względu na skład jurorski program The Voice of Poland cieszy się ogromną popularnością. To kopalnia polskich talentów muzycznych i niektórzy już czekają, aby usłyszeć nowe gwiazdy. Data premiery nowej edycji jest już znana. Sprawdź, kiedy należy zasiąść przed telewizory, aby obejrzeć nowe odcinki show.

Marta Gałuszewska, gwiazda "The Voice of Poland" zdradza prawdę o zarobkach młodych artystów

The Voice of Poland 2021 - kiedy oglądać?

The Voice of Poland 2021 pojawi się na ekranach już w sobotę 11 września 2021. Edycję, podobnie jak poprzednie, będzie można oglądać na antenie kanału TVP2. Przesłuchania w ciemno wystartują równo o 20:00. Pierwsza część zakończy się przed 21:00. O 21:05 rozpocznie się kontynuacja i potrwa do 22:10. Godziny i dzień emisji nie ulegnie zmianie w kolejnych tygodniach.

The Voice of Poland 2021 - powtórki, online

The Voice of Poland 2021 będzie można oglądać także w innym terminie. Przewidziano emisję powtórkową. Reemisja na TVP2 w każdą niedzielę o 11:45 i 12:50. Odcinki będzie można znaleźć także w aplikacji TVP VOD oraz na stronie internetowej vod.tvp.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE