The Voice Kids

i

Autor: Jan Bogacz / TVP

The Voice Kids 6 - kiedy będzie nowa edycja? Wszystko, co musisz wiedzieć o nowych odcinkach

2023-02-20 10:33

The Voice Kids to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych programów muzycznych dla dzieci, który co roku przed ekranami telewizorów zbiera ogromną widownię. Cieszą nie tylko trenerzy na czerwonych fotelach, ale także utalentowani artyści! Piąta edycja programu okazała się sukcesem, a więc fani już czekają na nową edycję. Kiedy będzie?

The Voice Kids to jeden z najpopularniejszych programów w telewizji. Uwielbiają go zarówno najmłodsi, jak i dorośli. To niesamowite emocje, dobre brzmienia, cudowni i przesympatyczni trenerzy, a także utalentowane dzieci i młodzież. Od pierwszej edycji minęło już sporo czasu, ale każdy dobrze pamięta występy młodych osób, ich zmagania na scenie, a także to co działo się na czerwonych fotelach. Dziś nawet ci co nie wygrali robią karierę w branży i miło się na to patrzy. Popularność w programie zdobyły takie młode gwiazdy jak Roksana Węgiel, Viki Gabor, Sara James, Marcin Maciejczak, Ala Tracz, Zuza Jabłońska czy Carla Fernandes. Już wkrótce do tego grona z pewnością dołączą nowe młode talenty, które poznamy w 6. edycji show. Kiedy premiera?

ZOBACZ TAKŻE: The Voice Kids - finaliści, którzy prawie wygrali program. Oto drugie miejsca poprzednich edycji

Trenerzy „The Voice Kids” o swoich lękach

The Voice Kids 6 - data premiery

Szósta edycja The Voice Kids zadebiutuje na antenie TVP2 w sobotę, 25 lutego 2023 roku o godzinie 20:00. Nowe odcinki co tydzień. Po emisji telewizyjnej muzyczne show będzie można oglądać także w internecie na VOD TVP.

The Voice Kids 6 - trenerzy

Trenerzy 6. edycji The Voice Kids nie będą mieli łatwego zadania. To od ich decyzji będzie zależała przyszłość utalentowanych, młodych wokalistów. W The Voice Kids 6 na czerwonych fotelach zasiądą ponownie: Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz chłopaki z grupy Afromental - Tomson i Baron.

The Voice Kids - zwycięzcy poprzednich edycji

Do tej pory program The Voice Kids wygrali:

  • Roksana Węgiel
  • AniKa Dąbrowska
  • Maciej Maciejczak
  • Sara James
  • Mateusz Krzykała
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE