The Umbrella Academy - sezon 3 powstanie? Jakie są szanse na kolejne odcinki serialu?

2020-07-09 17:54 aw
The Umbrella Academy
Autor: Materiały prasowe Netflix The Umbrella Academy

Serial „The Umbrella Academy” jest oparty na serii popularnych, wyróżnionych nagrodą Eisnera komiksów i powieści graficznych stworzonych i napisanych przez Gerarda Waya („My Chemical Romance”), zilustrowanych przez Gabriela Bá i wydanych przez Dark Horse Comics. Pierwszy sezon The Umbrella Academy ukazał się w lutym 2019 roku, a premierę drugiego Netflix zaplanował na 31 lipca 2020.

The Umbrella Academy - sezon 3 powstanie? Możemy spodziewać się kolejnych odcinków produkcji? Tego samego dnia 1989 roku niezwiązanym ze sobą w żaden sposób kobietom rodzi się czterdzieścioro troje dzieci. Siedmioro dzieci adoptuje przemysłowiec-miliarder sir Reginald Hargreeve, który postanawia przygotować je do misji ocalenia świata. Gdy dzieci weszły w wiek nastoletni, rodzinne więzy osłabły, a każdy z członków drużyny poszedł w swoją stronę. Teraz sześcioro ocalałych ponownie nawiązuje ze sobą kontakt na wieść o śmierci Hargreeve’a.  

The Umbrella Academy - sezon 3 powstanie?

Serial bardzo szybko okazał się ogromnym sukcesem, a na kolejne odcinki wyczekiwały dziesiątki fanów. Oprócz wciągającej historii, która oparta jest na serii słynnych komiksów, dużą zasługę ma w tym także obsada, w której możemy zobaczyć m.in. Ellen Page, Toma Hoppera, Emmy Raver-Lampman, Roberta Sheehana, Davida Castañeda, Aidana Gallaghera, Camerona Brittona i Mary J. Blige.

Wszystko wskazuje na to, że faktycznie mamy szansę na trzeci sezon serialu - co więcej, niewykluczone, że trzeci sezon Umbrella Academy będzie ostatnim. Seria komiksów o tym samym tytule składa się bowiem dokładnie z trzech tomów. Póki co Netflix nie potwierdził jednak, czy trzeci sezon faktycznie powstanie - decyzja uzależniona będzie przede wszystkim od oglądalności sezonu drugiego. Najwcześniej możemy spodziewać się dokładnych informacji ok. miesiąca po premierze sezonu drugiego.

Filmy dla młodzieży - najlepsze filmy o nastolatkach.
NAJNOWSZE