Temptation Island

i

Autor: Polsat; instagram.com/polsatofficial Temptation Island - kto poprowadzi nowe show Polsatu?

Programy

Temptation Island - wiemy, kto poprowadzi nowe reality show Polsatu. Jest zaskoczenie!

2023-06-05 16:04

Temptation Island to nowe randkowe reality show, które już wkrótce pojawi się na antenie Polsatu. To odważna i gorąca gra, która będzie testem wierności dla par. Produkcja poinformowała już, kto będzie prowadzącym polskiej wersji show. Jest spore zaskoczenie. Tego nazwiska raczej nikt się nie spodziewał!

Temptation Island to program, który zszokuje polską publiczność. W reality show udział weźmie kilka par. Wyjadą na gorącą wyspę, aby poddać próbie swój związek. Na miejscu dowiedzą się, że nie będą przeżywać tej przygody razem. Zostaną rozdzieleni. Kobiety trafią do jednej luksusowej willi, a mężczyźni do drugiej. Jednak nie zamieszkają tam sami. Do kobiet dołączy 10 singli, a do mężczyzn 10 singielek. Związki zostaną wystawione na próbę. Co kilka dni odbywać się będą się specjalne wydarzenie, podczas którego każdy z członków związku obejrzy nagrania swojego partnera. Będą mogli obserwować, czy są im wierni, czy może ulegli pokusie. Większość osób spodziewało się, że polską wersją poprowadzi młoda kobieta. Spekulowano m.in. o Natalii Janoszek. Polsat postawił jednak na mężczyznę z doświadczeniem. O kogo chodzi?

Temptation Island. Kontrowersyjne reality show, które podbija Europę

Sandra Kubicka opowiada o reality "Love me or leave me"

Temptation Island Polska - prowadzący

Prowadzącym pierwszej edycji reality show Temptation Island został Michał Figurski. To popularny dziennikarz, prezenter radiowy, producent telewizyjny oraz założyciel fundacji Najsłodsi. Prowadził swoje audycje w najpopularniejszych rozgłośniach radiowych.  Był również prowadzącym takich programów jak Jazda figurowa, Szrot lista czy WidziMiSię.

Temptation Island Polska - kiedy premiera?

Data premiery polskiej wersji Temptation Island nie jest jeszcze znana. Niedawno Polsat ogłosił casting do programu. Z komunikatu prasowego wynika, że firma Endemol Shine Polska nagrania rozpocznie w lipcu. Premiery w telewizji można więc spodziewać się na jesieni 2023 lub na wiosnę 2024.