Reality show

Tak mieszka Dariusz z "Rolnik szuka żony". Zobacz, jak wygląda jego posiadłość w Skotnikach

Dariusz z "Rolnik szuka żony" mieszka we wsi Skotniki, w powiecie zgierskim. Oto, jak wygląda jego rodzinna posiadłość i gospodarstwo nastawione na uprawę wczesnych warzyw. Najmłodszy uczestnik programu TVP nie wyobraża sobie, że miałby mieszkać gdzie indziej, niż na wsi.

Spis treści

  1. Rolnik szuka żony - kim jest Dariusz Machałowski?
  2. Tak mieszka i żyje na co dzień Dariusz z "Rolnik szuka żony"
  3. Tak wygląda dom Darka z "Rolnik szuka żony"

Rolnik szuka żony - kim jest Dariusz Machałowski?

27-letni Dariusz Machałowski jest uczestnikiem 10. edycji "Rolnik szuka żony". Rolnik z województwa łódzkiego szuka miłości w programie TVP, a na swoje gospodarstwo zaprosił trzy kobiety. Kandydatki Dariusza z "Rolnik szuka żony 10" to:

  • 22-letnia Nicola ze wsi Borówno,
  • 26-letnia Maria z Katowic,
  • 23-letnia Natalia ze wsi Smardzewice.

Czytaj też: Finał 10. edycji "Rolnik szuka żony". Zobacz zdjęcia z ostatniego odcinka!

Młody rolnik jest miłośnikiem tenisa stołowego, siatkówki i piłki nożnej. Poza tym interesuje się motoryzacją, a jazda motocyklem sprawia mu ogromną frajdę. Wiadomo, że Dariusz szuka w programie kobiety, z którą mógłby dzielić życie i pasje, kogoś kto zaakceptowałyby go takim, jakim jest. 27-letni farmer myśli już o założeniu rodziny. Jest bardzo opiekuńczy i troskliwy.

Czytaj też: Anna z "Rolnik szuka żony" mieszka jak księżniczka. Zobacz wnętrza jej domu

Darek już wie, którą dziewczynę chce poznawać bliżej. Po randce z Nicolą, którą widzowie zobaczyli w 7. odcinku, wszystko stało się jasne. Natalia będzie musiała wrócić do domu. "Chcę ją odesłać" - wyznał w rozmowie z Nicolą.

Ukryte drzwi i dodatki, opowiadają architekci wnętrz WZ Studio

Tak mieszka i żyje na co dzień Dariusz z "Rolnik szuka żony"

Gdzie mieszka Dariusz z "Rolnik szuka żony 10"? Najmłodszy uczestnik jubileuszowej edycji "Rolnik szuka żony" mieszka we wsi Skotniki w powiecie zgierskim, w województwie łódzkim. To właśnie tam prowadzi gospodarstwo specjalizujące się w produkcji nowalijek, czyli młodych wiosennych warzyw. Darek zajmuje się wszystkim - począwszy od siania, sadzenia i pielęgnacji roślin, aż do samego zbioru.

Młody rolnik ma piękny piętrowy dom i dużo powierzchni użytkowej do dyspozycji. Dla siebie i swoich kandydatek wygospodarował osobną część domu.

Czytaj też: Blanka z "Rolnik szuka żony" przesadziła z poprawianiem urody? Fani jej nie poznają

Tak wygląda dom Darka z "Rolnik szuka żony"

Zobacz w galerii, jak żyje na co dzień 27-letni Dariusz Machałowski wraz z rodziną.