Reality show

Blanka z "Rolnik szuka żony" jest nie do poznania! Przesadziła z poprawianiem urody? Fani jej nie poznają

Pamiętacie Blankę Świercz? Przebojowa kandydatka Artura z 10. edycji "Rolnik szuka żony" jako pierwsza opuściła gospodarstwo przystojnego farmera, ale to ją nie zraziło. Blanka w ostatnim czasie aktywnie działa m.in. na Instagramie. Zobacz, jak zmieniła się od momentu udziału w programie.

Spis treści

  1. Kim jest Blanka z 10. edycji "Rolnik szuka żony"?
  2. Blanka z "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę? Fani jej nie poznają
  3. Tak zmieniła się Blanka z "Rolnik szuka żony". Zobacz jej nowe zdjęcia

Kim jest Blanka z 10. edycji "Rolnik szuka żony"?

Blanka Świercz to pochodząca z Szydłowca studentka psychologii, która była jedną z faworytek Artura Przybysza z 10. edycji "Rolnik szuka żony". Śliczna blondynka emanowała kobiecym wdziękiem i zarażała uśmiechem w programie, skupiając na sobie niemal całą uwagę widzów!

Przebojowa osobowość i pewność siebie Blanki chyba przytłoczyły Artura, bo rolnik jako pierwszą odesłał ją do domu. Widzowie nie kryli rozczarowania, gdy młodziutka magister psychologii pakowała swoją walizkę i musiała pożegnać się z programem.

Czytaj też: "Rolnik szuka żony". Sara i Artur już się rozstali? Fani już wiedzą

Blanka z "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę? Fani jej nie poznają

Czy Blanka pojawi się w finale 10. edycji "Rolnik szuka żony"? To na razie tajemnica! Kandydatka Artura prężnie działa teraz w internecie, a złośliwi mówią, że przyszła do programu tylko po to, by zdobyć nowych followersów na Instagramie!

Co Blanka publikuje w sieci? Piękna blondynka zaskoczyła ostatnio serią zdjęć i krótkich filmików na TikToku, na których wygląda zupełnie inaczej niż w programie TVP.

Czytaj też: Zgrzyty u Waldemara i Ewy przed finałem "Rolnika". Poleciały iskry!

Skąd ta zmiana? Niektórzy sugerują, że to kwestia nakładania filtrów na zdjęcia i obróbek w programach graficznych. Inni, że aspirująca celebrytka już przesadziła z poprawianiem urody.

Tak zmieniła się Blanka z "Rolnik szuka żony". Zobacz jej nowe zdjęcia

Tak mieszka Artur z Rolnik szuka żony. Zaglądamy do domu przystojnego farmera!

Kiedy finał "Rolnik szuka żony 10"? Gdzie i kiedy oglądać 12. odcinek?

Data ostatniego odcinka jubileuszowej edycji "Rolnik szuka żony" jest już znana. Wielki finał został już nakręcony, a jego emisja w tv odbędzie się w niedzielę, 10 grudnia, o godz. 21:30 w TVP1.

Po około dwóch miesiącach Marta Manowska spotyka się ponownie z piątką rolników oraz uczestnikami, którzy przybyli do nich na gospodarstwa. Zdradzą, co wydarzyło się w ich życiu od momentu, gdy przestały im towarzyszyć kamery. Będzie to też okazja do tego, aby powspominać najciekawsze momenty i wyjaśnić ewentualne nieporozumienia. Jeśli dzięki programowi którejś parze udało się stworzyć związek, opowie ona o swoich planach na przyszłość.