Tadeusz Muller: żona, ojciec, wiek, Instagram, przepisy, program

2019-09-25 8:35 aw
Tadeusz Muller
Autor: WBF

Tadeusz Muller: żona, ojciec, wiek, Instagram, przepisy, program - te zapytania na temat syna Magdy Gessler ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. Tadeusz Muller przez wiele lat stronił od mediów, mimo że podobnie jak jego słynna mama, jest restauratorem i biznesmenem z bardzo dużymi sukcesami. Ostatecznie także Tadeusz, podobnie jak córka Magdy Gessler, Lara, zdecydował spróbować swoich sił w show biznesie.

Tadeusz Muller: żona, ojciec, wiek, Instagram, przepisy, program - te frazy na temat restauratora, syna Magdy Gessler, wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Tadeuszu Mullerze? Syn słynnej restauratorki ukończył psychologię na warszawskiej SWPS. Prowadzi lub współprowadzi kilka restauracji, m.in. sieć ORZO.

Tadeusz Muller: żona

W wywiadzie z Party Tadeusz zdradził, że od 13 lat związany jest z dziewczyną o imieniu Blanka. Jego wybranka filozofię i gender studies na Uniwersytecie Warszawskim.

Tadeusz Muller: ojciec

Ojciec Tadeusza to pierwszy mąż Magdy Gessler, Volkhart Muller, który był korespondentem Der Spiegel. Zmarł w 1986 roku po przegranej walce z rakiem.

Tadeusz Muller: wiek

Tadeusz urodził się w 1983 roku w Madrycie. W 2019 roku skończył 36 lat.

Tadeusz Muller: Instagram

Instagram restauratora to tadeusz_muller. Oczywiście większość zdjęć, którymi się dzieli, to potrawy z jego przepisów, jednak na Instagramie Tadeusza można także znaleźć zdjęcia z podróży czy chwil spędzonych wspólnie z bliskimi.

Tadeusz Muller: przepisy, program

Od 2019 roku prowadzi swój własny program na kanale Food Network - Z gruntu zdrowo. W programie ma udowadniać, że polskie warzywa i owoce to bezcenne źródło zdrowia i nieskończona inspiracja do tworzenia pysznych potraw. Właśnie tu Tadeusz dzieli się swoimi przepisami.

NAJNOWSZE