Ta jedyna - ile odcinków liczy portugalska telenowela?

2020-05-25 10:18 kg
Ta jedyna
Autor: materiały prasowe

Już wkrótce na antenie Telewizji Polskiej zadebiutuje portugalska telenowela, która ma szansę stać się prawdziwym hitem stacji. Serial Ta jedyna opowiada historię architekta Luisa Miguela, który zakochuje się w pięknej lekarce Marze. Kobieta uratowała mu życie i opiekowała się nim, kiedy ten przebywał w śpiączce. Para nie może być jednak razem, ponieważ na drodze do ich szczęścia stoi Norberto - ojciec Mary, który nienawidzi Portugalczyków i nie chce, aby córka wiązała się z jednym z nich. Ile odcinków liczy produkcja?

Ta jedyna - ile odcinków liczy portugalska telenowela? Od miesięcy na antenie Telewizji Polskiej królują tureckie seriale. Takie produkcje jak Elif, Więzień miłości czy też Przysięga cieszą się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne odcinki seriali. Już wkrótce do serialowej oferty stacji dołączy portugalska telenowela Ta jedyna, w której główne role grają Lourenço Ortigão oraz Ana Sofia Martins.

Ta jedyna - fabuła

Luis Miguel jest architektem mieszkającym w Lizbonie. Ku wściekłości swojego ojca, mężczyzna rezygnuje z posady w rodzinnej firmie i decyduje się na wyjazd do Angoli, w celu budowania własnej pozycji zawodowej. Na budowie, na której pracuje, dochodzi do wybuchu. Luis ledwo uchodzi z życiem. Przez wiele tygodni przebywa w szpitalu, gdzie znajduje się w stanie śpiączki. W szpitalu opiekuje się nim młoda lekarka, Mara. Gdy architekt wybudza się ze śpiączki, wyznaje Marze, że przez cały czas czuł jej obecność i zakochał się w niej. Na drodze do szczęścia pary stoi jednak ojciec dziewczyny - Norberto, który nienawidzi Portugalczyków. Mężczyzna zrobi wszystko, aby Mara zapomniała o architekcie.

Ta jedyna - ile odcinków liczy portugalska telenowela?

Ta jedyna zadebiutuje w TVP1 już 8 czerwca 2020 roku. Telenowela emitowana będzie od poniedziałku do piątku, o godzinie 8:40. Wiadomo już, że Telewizja Polska wyemituje 175 odcinków produkcji.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE