Szlak nadziei - prowadząca. Kto jest gospodarzem nowego show TVP?

2019-10-14 17:13 aw
Szlak nadziei
Autor: Canva

Telewizja Polska postanowiła postawić na zupełnie nowy format i stworzyła program, którzy łączy w sobie elementy surwiwalu i historii. Jak podkreślają władze TVP, czegoś takiego jak Szlak nadziei nie było jeszcze w żadnej innej telewizji na świecie. Czy ten eksperyment się sprawdzi, a nowe show faktycznie przypadnie do gustu widzom?

Szlak nadziei - prowadząca. Kto jest gospodarzem nowego show TVP? Prace nad nowym programem Telewizja Polska ogłosiła już w maju 2019 roku, kiedy to ruszyły castingi do Szlaku nadziei. Wówczas szukano jedynie uczestników, a w połowie października stacja ogłosiła, że rozpoczęły się zdjęcia do programu. Na emisję będzie trzeba jednak trochę zaczekać.

Szlak nadziei - prowadząca. Kto jest gospodarzem nowego show TVP?

Jak czytamy na oficjalnej stronie Centrum Informacji TVP:

Ideą projektu jest upamiętnienie prawie 4-letniej wędrówki 120 tysięcy żołnierzy i cywilów, którzy przeprawiając się przez 3 kontynenty przebyli trasę 12500 km i zostali zapamiętani jako „Armia Andersa”. Zadaniem uczestników programu będzie pokonanie podobnej trasy. W programie czeka na nich dzika przyroda, mroźna Syberia i rozpalone słońcem irańskie pustynie.

Program jest zatem stworzony jedynie dla ludzi, którzy nie boją się mocnych wrażeń, lubią przygodę i podróże. Wszystko to zapowiada, że Szlak nadziei może stać się hitem stacji. Prowadzącą została jedna z największych gwiazd TVP ostatnich lat - Ida Nowakowska, o czym poinformowała na swoim Instagramie.

Szlak nadziei - kiedy oglądać?

Nie ma jeszcze dokładnej daty rozpoczęcia programu. Wiadomo jedynie, że na antenę TVP ma trafić w styczniu 2020 roku.

NAJNOWSZE