Szkoła dla elity - Miguel Bernardeau odchodzi z serialu! Piąty sezon bez Guzmána

2021-07-21 14:13 kg
Szkoła dla elity
Autor: materiały prasowe

Szkoła dla elity to hiszpański serial, który miał premierę w 2018 roku. Do tej pory widzowie mieli okazję obejrzeć cztery sezony produkcji, w których w głównych rolach wystąpili między innymi: Itzan Escamilla, Miguel Herrán, Miguel Bernardeau czy też Mina El Hammani. Widzowie pokochali bohaterów, w których się wcielają i nie wyobrażają sobie piątego sezonu bez ich udziału. Niestety wszystko wskazuje na to, że Miguel Bernardeau, czyli serialowy Guzmán, nie pojawi się w nowych odcinkach hitu.

Szkoła dla elity - Miguel Bernardeau odchodzi z serialu! Szkoła dla elity to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych produkcji serialowych na Netfliksie. Hiszpański hit przedstawia przygody uczniów ekskluzywnej prywatnej szkoły. Ich życie wywraca się do góry nogami, kiedy do placówki trafiają uczniowie pochodzący z klasy robotniczej. W wyniku starć pomiędzy dwoma grupami, dochodzi do tragicznych wydarzeń.

Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21

Szkoła dla elity - Miguel Bernardeau odchodzi z serialu!

W połowie czerwca 2021 roku na Netfliksie zadebiutował czwarty sezon Szkoły dla elity. W nowych odcinkach w Las Encinas dyrektorem został jeden z najważniejszych biznesmenów w Europie, który chce wprowadzić w szkole porządek, którego tak bardzo brakowało w ostatnich latach. Widzowie oprócz niego poznają również jego dzieci. Ari, Mencia oraz Patrick wprowadzają w Las Encinas niezłe zamieszanie, które może zagrozić nawet najtrwalszym związkom.

Okazuje się, że w czwartym sezonie Szkoły dla elity po raz ostatni mieliśmy okazję podziwiać serialowego Guzmána. Ostatnio na Twitterze serialu pojawiło się wideo, w którym Miguel Bernardeau poinformował, że odchodzi z hitowej produkcji Netfliksa. Aktor pożegnał się z fanami oraz twórcami Szkoły dla elity i podziękował za ostatnie lata. To oznacza, że w piątym sezonie produkcji zabraknie uwielbianego Guzmána.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE