Szadź 3 sezon: jest pierwszy ZWIASTUN! Kiedy premiera nowych odcinków i co w nich zobaczymy?

2022-08-09 13:53 Natalia Nowecka
Szadź 3 sezon: zwiastun, fabuła, obsada, data premiery
Autor: materiały prasowe Szadź 3 sezon: zwiastun, fabuła, obsada, data premiery

Szadź powraca z nowym sezonem! Trzecia seria zadebiutuje już wkrótce, a tymczasem w sieci ukazał się pełny zwiastun. Co tym razem przygotowali dla nas twórcy i kto dołączył do obsady?

"Szadź" - 3. sezon w pełnym zwiastunie. Maciej Stuhr powraca jako seryjny morderca w popularnym serialu Playera. Co wiemy o fabule nowej serii i kiedy kolejne odcinki pojawią się w serwisie? Wszystkie informacje dotyczące 3. sezonu serialu "Szadź" znajdziecie poniżej.

Szadź 3 sezon: ZWIASTUN nadchodzącej serii

Zwiastun 3. sezonu serialu "Szadź" prezentuje się następująco:

Szadź 3 sezon FABUŁA: o czym będzie nowa seria?

Akcja 3. sezonu "Szadzi" rozgrywać się będzie na rok po próbie zamordowania Lidii i ucieczce Piotra. Wolnicki zaszył się w małej miejscowości, dla której mieszkańców jest tylko tajemniczym nieznajomym. Choć udaje, że chce poukładać swoje życie na nowo, jego mroczna natura szybko daje o sobie znać. Kogo wybierze na następną ofiarę? W tym czasie Agnieszka Polkowska zostaje zwolniona ze służby, ale nie potrafi odpuścić sprawy Piotra. Mrówiec i Wrońska będą musieli zdecydować, czy poświęcą własne kariery dla ścigania oficjalnie zmarłego mordercy. 

Szadź 3 sezon: obsada, data premiery

W rolach głównych powrócą Maciej Stuhr, Aleksandra Popławska, Bartosz Gelner, Karolina Gorczyca, Anna Cieślak, Anna Ilczuk, Mirosław Zbrojewicz, Wiktor Piechowski i Marek Kalita, a do obsady dołączyli między innymi Jowita Budnik, Magdalena Popławska, Aleksandra Skraba, Dariusz Chojnacki, Piotr Trojan, Lesław Żurek, Diana Zamojska oraz Sebastian Pawlak. "Szadź" powróci z nowymi odcinkami już 2 września 2022 roku. Pierwszy odcinek zadebiutuje wówczas w Playerze.

Sonda
Lubisz oglądać polskie seriale?

Jak dobrze znasz popularne polskie seriale? QUIZ

Pytanie 1 z 10
"Stulecie Winnych": z jakiej miejscowości pochodzi tytułowa rodzina?
Stulecie Winnych
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE