Szadź 2 - kiedy na Player, a kiedy w TVN drugi sezon serialu z Maciejem Stuhrem w roli głównej?

Szadź
Autor: TVN/ Anna Włoch

Pod koniec kwietnia 2020 roku w serwisie Player.pl premierę miał siedmioodcinkowy thriller z wątkiem kryminalnym w tle - serial Szadź. Kilka miesięcy później, w październiku tego samego roku, produkcja była emitowana na antenie TVN i przyciągała ogromną publiczność. Okazuje się, że historia seryjnego mordercy oraz podążającej jego tropem komisarz policji, doczekała się drugiego sezonu, który już wkrótce ujrzy światło dzienne. Kiedy nowe odcinki zadebiutują na Player, a kiedy w TVN?

Szadź 2 - kiedy na Player, a kiedy w TVN? Na obrzeżach Opola w okrutny sposób zostaje zamordowana młoda dziewczyna. Dochodzenie wykazuje, że była jedną z wielu ofiar psychopatycznego seryjnego zabójcy. Na miejscu pojawia się komisarz Agnieszka Polkowska. Policjantka nie zdaje sobie jednak sprawy, że jej udział w śledztwie nie jest przypadkowy. Czy zdoła dotrzeć do mordercy zanim ten wybierze kolejną ofiarę? W produkcji występują: Maciej Stuhr, Aleksandra Popławska, Bartosz Gelner, Cezary Łukasiewicz, Anna Cieślak, Zofia Domalik, Barbara Kurzaj, Emma Giegżno oraz Mirosław Zbrojewicz.

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Szadź 2 - kiedy na Player, a kiedy w TVN?

Zdjęcia do nowych odcinków produkcji wystartowały jeszcze pod koniec ubiegłego roku. Wiadomo już, że nowa odsłona serialu przedstawiać będzie dramatyczne wydarzenia z przeszłości Piotra, w którego wciela się Maciej Stuhr. W życiu bohatera pojawi się Lila, która zna mroczną tajemnicę z młodości Piotra. Akcja nowych odcinków będzie mieć miejsce rok po tragicznych wydarzeniach, które rozegrały się w okolicach Opola. Trwać będzie proces, podczas którego Wolnicki nie będzie przyznawać się do winy. Polkowska postanowi zeznawać przeciwko niemu.

W nowych odcinkach nie zabraknie Macieja Stuhra, Aleksandry Popławskiej, Bartosza Gelnera, Anny Cieślak czy też Michała Kalety. Do obsady serialu dołączą natomiast: Karolina Gorczyca, Kinga Jasik, Krzysztof Zarzecki, Paulina Krzyżańska, Sandra Drzymalska, Agnieszka Wosińska, Wiktor Piechowski, a także Anna Ilczuk. Pierwszy odcinek drugiego sezonu produkcji zadebiutuje na Playerze już we wtorek, 11 maja 2021 roku. Kolejne epizody będą udostępniane na platformie w tygodniowych odstępach. Najpewniej na antenie TVN odcinki zadebiutują w jesiennej ramówce stacji.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE