Sylwia jest nową mieszkanką casa amor

i

Autor: loveislandwyspamilosci/Instagram Sylwia jest nową mieszkanką casa amor. Przypomina Weronikę z 8. edycji show?

Love Island

Sylwia weszła do casa amor. Internauci widzą w niej klona Weroniki z poprzedniej edycji!

2024-04-02 19:06

"Love Island. Wyspa miłości" nie zwalnia tempa. Od samego początku program wzbudzał wiele emocji i kontrowersji. Aby na wyspie miłości nie było zbyt nudno, producenci zdecydowali się na wpuszczenie do casa amor nowych uczestniczek. Co ciekawe, Sylwia do złudzenia przypomina internautom mieszkankę willi z poprzedniej edycji - Weronikę. Zgadzacie się z tą opinią?

Widzowie czekali z niecierpliwością na 9. sezon show "Love Island. Wyspa miłości". Każdy odcinek to niesamowite emocje, a producenci nie przestają zaskakiwać. W ostatnim odcinku z programem pożegnała się para, która od początku nie cieszyła się zbytnią sympatią widzów. Mowa o Adrianie i Oliwii. To jednak nie był koniec zaskoczeń tego wieczoru. W casa amor pojawiło się aż pięć nowych dziewczyn! W kolejnych odcinkach możemy zatem spodziewać się dalszych zawirowań i przetasowań wśród par, które oglądaliśmy do tej pory.

Wszyscy uczestnicy 9. edycji Love Island. Zobacz ich prywatne zdjęcia

Internauci widzą uderzające podobieństwo Sylwii do Weroniki z 8. edycji

Na wyspę miłości przybyło pięć atrakcyjnych dziewczyn. Amanda, Angelika, Dominika, Ola i Sylwia od razu wzbudziły zainteresowanie panów. Na oficjalnym profilu programu na Instagramie pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów, którzy porównują 32-latkę do Weroniki Gronczewskiej. Sylwia to świadoma swojej atrakcyjności, mądra i poukładana, silna, a do tego bezpośrednia, zasadnicza i z dobrym poczuciem humorem projektantka modowa z Łodzi. Do programu przyszła, ponieważ marzy o miłości, rodzinie i stabilnym życiu, gotowa jest poznać "tego jedynego". Po pojawieniu się Sylwii w casa amor, pod instagramowym postem na oficjalnym profilu programu pojawiło się wiele komentarzy sugerujących, że dziewczyna przypomina Weronikę z 8. edycji programu.

Sylwia mi Werke przypomina troche...

Sylwia przypomina wyglądem Werkę z 8 edycji 😀

Sylwia jakby trochę podobna do Weroniki? @weronika_vegh 🙈🙈

@weronika_vegh masz klona

Sylwia jaka podobna z buzi do @weronika_vegh 😮

Nie brakuje także porównań, do słynnej polskiej aktorki - Agnieszki Włodarczyk

Sylwia trochę mi przypomina Agnieszkę Włodarczyk 😅

Sylwia jest podobna do Agnieszki Włodarczyk 😁

Zgadzacie się z opinią internautów? Myślicie, że Sylwia ma szansę namieszać w 9. edycji "Love Island. Wyspa miłości"?