Świat w ogniu 2019: obsada trzeciej części odsłony klasyka kina akcji

2019-07-24 15:19
Świat w ogniu
Autor: screen youtube.com/user/MonolithFilmsPlus

Udało mu się obronić przed terrorystami Biały Dom, poradził sobie z atakiem na Londyn, czy przestępcy mają z nim w ogóle jakieś szanse? Gerard Butler powraca jako agent Mike Banning, który tym razem musi stawić czoła FBI i innym tajnym służbom, w walce o swoje dobre imię i życie prezydenta. Ścigany przez wszystkie służby, musi udowodnić swoją niewinność i udaremnić kolejny decydujący atak. Jego jedynym sprzymierzeńcem jest dawno niewidziany ojciec, unikający cywilizacji były żołnierz, który wciąż wiele mógłby swojego syna nauczyć.

Świat w ogniu 2019: obsada trzeciej części kultowego filmu. Po tragicznym ataku terrorystycznym w Londynie, zakrojona na szeroką skalę walka z terroryzmem wydaje się przynosić efekty. Agent Mike Banning wierzy, że najgorsze już za nim. Nie wie, że w najbliższym otoczeniu prezydenta USA są ludzie, którzy chcieliby zmienić porządek panujący na świecie. Wkrótce prezydent znów staje się celem ataku dokonanego przy użyciu najnowocześniejszych technik wojskowych. Giną dziesiątki agentów, a życie głowy państwa wisi na włosku. O zaplanowanie zamachu oskarżony zostaje sam Banning.

Świat w ogniu 2019: obsada

W filmie zagrali m.in.:

  • Gerard Butler („Olimp w ogniu”, „300”, „Prawo zemsty”, „PS kocham Cię”)
  • Morgan Freeman („Iluzja”, „Last Vegas”, „Mroczny Rycerz”, „Olimp w ogniu”)
  • Nick Nolte („Książę przypływów”, „Olej Lorenza”, „Wojownik”, „Prywatne piekło”)
  • Jada Pinkett Smith („Matrix”, „Złe mamuśki”, „Magic Mike XXL”, „Zakładnik”)
  • Tim Blake Nelson („Bracie, gdzie jesteś?”, „Ballada o Busterze Scruggsie”, „Syriana”)

Świat w ogniu 2019: kiedy premiera?

Świat w ogniu już 23 sierpnia w kinach!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE