Sunrise 2021 - transmisja. Czy można obejrzeć stream z festiwalu?

2021-07-24 19:59 Alicja Wójcik
koncert
Autor: Pixabay.com

Rok 2020 był dość przykry dla wszystkich miłośników festiwali. Ze względu na pandemię i wprowadzone obostrzenia niemal wszystkie wydarzenia zostały odwołane. Fani zabawy przy muzyce na żywo mieli nadzieję, że zmieni się to w 2021 roku, jednak w tym również większość organizatorów podjęła decyzję o przeniesieniu festiwali na przyszły rok. Sunrise Festival, który odbywa się już od 2003 roku, niestety spotkał ten sam los. Jednak organizatorzy postanowili zapewnić jego fanom pewną namiastkę.

Sunrise 2021 - transmisja. Gdzie oglądać na żywo stream z festiwalu? W tym roku wydarzenie dla fanów house i trance, które od 2019 roku odbywa się na terenie byłego lotniska w Podczelu, odbywa się pod nazwą The Other Side of The Sun i jest pewną namiastką tego, co zwykle dzieje się na Sunrise Festival. Ze względów bezpieczeństwa przy dwóch scenach może bawić się bowiem tylko 5 tys. osób.

Sunrise 2021 - transmisja. Gdzie oglądać na żywo stream z festiwalu?

Tegoroczne wydarzenie odbywa się w piątek i sobotę 23 i 24 lipca. Na dwóch scenach Sun Stage i Moon Stage pojawi się łącznie 24 artystów. W zeszłym roku organizatorzy udostępniali w internecie stream na żywo z Sunrise Festival na swojej stronie internetowej. Niestety, relacja na żywo z The Other Side of The Sun nie jest nigdzie dostępna. Na YouTubie na kilku kanałach można jednak znaleźć filmiki z poszczególnych występów artystów po ich zakończeniu. Wideo można szukać także na Instagramie. Z pewnością zmieni się to już za rok, gdy powróci Sunrise Festival. Wydarzenie zaplanowane zostało na 24-26 czerwca 2022.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE