Solidarni z Białorusią - koncert w Polsacie. Transmisja w TV i ONLINE. O której oglądać?

2020-09-26 17:10 PK
Solidarni z Białorusią
Autor: Materiały prasowe Polsat

Solidarni z Białorusią - koncert zaplanowany jest na sobotę, 26 września o godzinie 20:00, na PGE Narodowym w Warszawie. Wydarzenie będzie swojego rodzaju wyrazem poparcia i jedności dla narodu białoruskiego w jego drodze do demokracji. Koncert będzie transmitowany na żywo przez Telewizję Polsat.

Solidarni z Białorusią - koncert 26.09.2020. Hasłem przewodnim koncertu jest WOLNOŚĆ! Polacy, jak żaden inny naród, rozumieją Białorusinów, gdyż to właśnie w Polsce, 40 lat temu powstała „Solidarność”. Koncert „Solidarni z Białorusią” organizowany przez operatora PGE Narodowy oraz transmitowany przez Telewizję Polsat jest okazaniem wsparcia dla narodu białoruskiego w jego walce o wolność.

Solidarni z Białorusią - kto wystąpi?

Podczas tego szczególnego wydarzenia artyści odmienią słowo WOLNOŚĆ przez wszystkie możliwe przypadki! Na scenie wystąpią: Paweł Domagała, Natalia Nykiel, Ørganek, Michał Szpak, Natalia Zastępa, Grzegorz Markowski i Darek Kozakiewicz z zespołu Perfect, Krzysztof Cugowski, Chłopcy z Placu Broni, Mr. Zoob, Ira, Igor Herbut z zespołu LemON, Sebastian Riedel, Luxtorpeda, Golec Orkiestra, Enej oraz orkiestra Tomasza Szymusia. Wydarzenie także uświetni występ wyjątkowych artystów z Białorusi.

Solidarni z Białorusią w stacji Polsat

Ze sceny usłyszymy najgłośniejsze „protest songi”; „Mury” Jacka Kaczmarskiego w wykonaniu Ørganka, „Kocham wolność” Chłopców z Placu Broni (które zostaną zaśpiewane w dwóch językach – polskim i białoruskim). Nie zabraknie również tak znaczących dla naszej bogatej historii piosenek, jak: „Chcemy być sobą”, „Mój jest ten kawałek podłogi”, „Pieśń niepokorna” czy „Nadzieja”. Koncert poprowadzą Krzysztof Ibisz oraz Marek Bukowski.

Transmisja koncertu Solidarni z Białorusią rozpocznie się o godzinie 20:00, w sobotę 26 września w Telewizji Polsat oraz w serwisie IPLA.TV.

Ray Dalton, Tom Gregory, NRD1 z Shanguy i inne gwiazdy w The Best Of Domowe Granie!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE