Ślub od pierwszego wejrzenia 5: 'Moja decyzja - sto procent ROZWÓD!'. Burzliwy finał programu

2021-05-14 22:19 Alicja Wójcik
Ślub od pierwszego wejrzenia
Autor: screen z Player.pl

Za nami piąta edycja Ślubu od pierwszego wejrzenia. Mimo że ten format z założenia wzbudza ogromne kontrowersje - pary, które biorą ślub, poznają się dopiero na ślubnym kobiercu - odcinki emitowane w 2021 były wyjątkowo burzliwe. Eksperci dobrali kolejne trzy pary, które miały miesiąc na to, aby podjąć decyzje, czy chcą pozostać w małżeństwie. Efekt tegorocznego eksperymentu był zaskakujący.

Ślub od pierwszego wejrzenia sezon 5: znamy decyzje par. Finałowy odcinek programu trafił na Player już 14 maja - tydzień przed premierą telewizyjną. Fani Ślubu od pierwszego wejrzenia od dłuższego czasu przewidywali już, kto może zdecydować się na rozwód, a kto zostanie w małżeństwie. Okazuje się jednak, że wydarzenia między uczestnikami potoczyły się w zupełnie nieprzewidziany sposób.

Ślub od pierwszego wejrzenia sezon 5: znamy decyzje par

Choć Iga i Karol na początku wydawali się doskonale dobrani, po pewnym czasie zaczęli mocno się kłócić. Atmosfera między nimi zdecydowanie się zepsuła i doszło do kilku bardzo nieprzyjemnych sytuacji. Mimo to w dniu decyzji Iga powiedziała, że chciałaby pozostać w małżeństwie z Karolem i próbować dalej pracować w nad ich związkiem. Jej mąż miał jednak zupełnie odmienne zdanie. Karol wyznał przed ekspertami, że jego decyzją w stu procentach jest rozwód. Co więcej, podczas spotkania z ekspertami okazało się także, że Karol i Iga kłócili się ze sobą poza kamerami i ukrywali część z problemów, które się między nimi pojawiły. Żadne z nich nie chciało jednak szczegółowo o tym opowiadać.

Bez zaskoczenia rozwinęła się sytuacja między Izą i Kamilem - oboje zgodnie przyznali, że chcą być razem. Jednak gdy po miesiącu odwiedziły ich kamery, okazało się, że para przechodzi kryzys. Iza i Kamil zachorowali, przez co nie widzieli się przez dość długi czas, co negatywnie na nich wpłynęło. Jednak każde z nich przyznało, że nadal im na sobie zależy, i, jak potwierdzili twórcy Ślubu od pierwszego wejrzenia, Izai Kamil wciąż są razem.

Nieco skomplikowana okazała się jednak sytuacja Laury i Maćka. Przed ekspertami w dniu decyzji oboje powiedzieli, że chcą pozostać w małżeństwie. Wystarczyły dwa tygodnie od spotkania z ekspertami, aby decyzja Laury się zmieniła. Maciek przyznał, że poczuł, iż Laura przestała się starać i on również stracił chęć, aby ratować ich małżeństwo. Później Maciek uległ wypadkowi samochodowemu. Powiedział, że to ponownie zmotywowało go do tego, aby bardziej się starać, jednak decyzji Laury nie udało się zmienić. Laura i Maciej ostatecznie również się rozstali.

Sekrety serialu Promyk nadziei | ESKA XD - Hotplota #22
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE