Ślub od pierwszego wejrzenia sezon 4: Oliwia w ciąży! Co dzieje się w życiu uczestników?

2020-05-25 10:35
Ślub od pierwszego wejrzenia
Autor: Materiały TVN

Czwarty sezon Ślubu od pierwszego wejrzenia dobiegł końca. W telewizji emisja ostatniego odcinka tej edycji została zaplanowana na piątek 22 maja, jednak osoby, które mają wykupiony pakiet premium na platformie Player, już wcześniej mogły dowiedzieć się, jakie decyzje podjęli uczestnicy i które pary postanowiły pozostać w małżeństwach po zakończeniu eksperymentu.

Ślub od pierwszego wejrzenia sezon 4: Oliwia w ciąży?! Co dzieje się w życiu uczestników i jak potoczyły się ich losy po programie? Odpowiedzi na te pytania szuka wielu fanów Ślubu od pierwszego wejrzenia - a tych nie brakuje! Czwartą edycję z wypiekami na twarzy ponownie śledziły dziesiątki widzów - i nie wpłynęła na to nawet decyzja stacji o przeniesieniu programu z TVN do TVN7.

Ślub od pierwszego wejrzenia sezon 4. Co dzieje się u uczestników po programie?

Jak z pewnością wiedzą już widzowie Ślubu od pierwszego wejrzenia, którzy obejrzeli finałowy odcinek, w małżeństwach zdecydowali się pozostać Oliwia i Łukasz oraz Agnieszka i Wojtek. Jeśli chodzi o trzecią parę, Asia chciała pozostać w małżeństwie, jednak Adam był temu przeciwny. Eksperci dali więc im jeszcze kilka tygodni na rozwiązanie sprawy. Okazało się jednak, że Asia i Adam nie widzieli się aż do wizyty Piotra Mosaka, a kiedy spotkali się we trójkę, Adam wyznał, że w jego życiu doszło do ważnej zmiany, która uniemożliwia mu pozostanie z Asią i kontynuowanie znajomości.

To jednak nie wszystko! Pod koniec finałowego odcinka twórcy programu zapowiedzieli, że na oficjalnej stronie programu będzie można śledzić bieżące wydarzenia z życia uczestników. Już podczas napisów końcowych pojawiło się kilka zdjęć zapowiadających, czego możemy się spodziewać, a wśród nich między innymi zdjęcie Agi i Wojtka z imprezy z Oskarem, Asi, która przebiegła maraton, a także... zdjęcie Oliwii z ciążowym brzuszkiem! Niedługo potem para oficjalnie potwierdziła, że spodziewają się dziecka m.in. podczas wizyty w programie Dzień Dobry TVN.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu
NAJNOWSZE