Ślub od pierwszego wejrzenia 4: Adam. Kim jest uczestnik programu?

2020-03-31 17:42
Ślub od pierwszego wejrzenia
Autor: Materiały TVN

Każdy uczestnik, który zgłasza się do programu Ślub od pierwszego wejrzenia, wierzy w to, że uda się mu znaleźć miłość na całe życie i zapomnieć o samotności, która mu doskwiera. Taką nadzieję ma również Adam, który przeżył poważny związek. Czy trwającym obecnie czwartym sezonie programu Ślub od pierwszego wejrzenia ekspertom udało się dobrać dla niego idealną wybrankę?

Ślub od pierwszego wejrzenia 4: Adam. Kim jest uczestnik programu? Co o nim wiemy? Zdaniem ekspertów do Adama najbardziej pasuje Joanna, która, podobnie jak on, przeszła bardzo ciężkie chwile w długim związku. Zarówno Adam, jak i Joanna potrzebują teraz bezpieczeństwa i stabilizacji. Czy będą w stanie je sobie nawzajem zapewnić?

Ślub od pierwszego wejrzenia 4: Adam. Kim jest uczestnik programu?

Adam Miciak próbuje ułożyć sobie życie po ciężkich przeżyciach w poważnym związku. Razem z partnerką spodziewali się dziecko. Nie zostali jednak rodzicami, a ta sytuacja doprowadziła do bolesnego rozstania.

Adam, choć z pozoru wydaje się cichy i spokojny, bardzo otwiera się, gdy zna kogoś lepiej. Wieczór tuż przed wielki dniem swojego ślubu spędził, imprezując ze znajomymi. Jednak już następnego dnia, gdy spotkał się z Joanna w urzędzie, był tak zestresowany, że bał się nawet na nią spojrzeć! Jak na razie para wydaje się bardzo dobrze dogadywać. Czy tak pozostanie i zdecydują się pozostać w związku po zakończeniu eksperymentu?

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE