Ślad sezon 3 - premiera, obsada i zdjęcia z nowych odcinków kryminalnego serialu Polsatu

2019-10-18 13:34
Ślad sezon 3 - zdjęcia z nowych odcinków
Autor: Materiały prasowe Polsat Ślad sezon 3 - zdjęcia z nowych odcinków

W niedzielę, 20 października o godzinie 23:05. zobaczymy pierwszy odcinek nowej serii serialu kryminalnego Ślad. Czy podinspektor Renata Różańska (Anita Janica) przeżyła krwawy finał przesłuchania i nadal stoi na czele grupy specjalnego wydziału dochodzeniowo-śledczego? Co postanowiła prokuratura w sprawie agresywnego zachowania nadkomisarza Rafała Walczaka (Mariusz Jakus)? Jakie zmiany czekają nas w nowym sezonie?

Funkcjonariusze z Centralnego Wydziału Śledczego poszukają śladów, by rozwikłać kolejną porcję zagadek kryminalnych. W 3. sezonie zespół najwyższej klasy ekspertów kryminalistycznych znowu udowodni, że przestępstwo doskonałe nie istnieje i po każdej zbrodni zostaje ślad! Śledczy poszukają śladów zbrodni gołym okiem, eksperci w laboratorium odkryją je za pomocą zaawansowanych metod kryminalistycznych a dochodzeniowcy dzięki swojej intuicji i niezwykłej spostrzegawczości. W nowej serii „Śladu” obok Anity Janci, Mariusza Jakusa wystąpią:

  • Agnieszka Kawiorska,
  • Cezary Łukaszewicz,
  • Marta Jarczewska,
  • James Malcolm,
  • Michał Gadomski,
  • Wojciech Starostecki,
  • Waldemar Błaszczyk.

Ślad to polska wersja formatu opracowanego przez TeleAlliance Media Holding AB. Za produkcję serialu odpowiada firma Tako Media. Producentem i reżyserem formatu jest Okil Khamidov. Reżyserami części odcinków są również: Marcin Ziębiński, Mariusz Palej, Jan Kidawa Błoński, Jarosław Banaszek, Krzysztof Łukaszewicz, Anna Maszczyńska-Bąk, Maciej Migas.

Wszystkie dziewczyny Brada Pitta. Posłuchaj czy aktor upodabnia się do swoich partnerek. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Jak było naprawdę..?
NAJNOWSZE