SkyShowtime: nowości na kwiecień 2024. Wśród premier “Dżentelmen w Moskwie” i 5. sezon “Star Trek: Discovery”

i

Autor: SkyShowtime SkyShowtime: nowości na kwiecień 2024. Wśród premier “Dżentelmen w Moskwie” i 5. sezon “Star Trek: Discovery”

Co warto obejrzeć?

SkyShowtime z nowościami na kwiecień. Wśród premier “Dżentelmen w Moskwie” i 5. sezon “Star Trek: Discovery”

2024-04-02 12:47

Jakie ciekawe produkcje zasilą ofertę SkyShowtime w kwietniu 2024 roku? Które filmy i seriale są warte uwagi? Przedstawiamy listę premier platformy na kolejny miesiąc.

W kwietniu w SkyShowtime zobaczymy kolejne odcinki “Mary&George” oraz “Sexy Beast”, a także piąty, finałowy sezon “Star Trek: Discovery”. Ponadto w serwisie zadebiutują trzynowe seriale, w tym dwa na podstawie bestsellerowych powieści – “A Gentelman in Moscow” (“Dżentelmen w Moskwie”) z Ewanem McGregorem w roli głównej, a także “Apples Never Fall” (“Niedaleko pada jabłko”) z Annette Bening i Samem Neillem oraz Alison Brie i Jakiem Lacym.

SkyShowtime na kwiecień – premiery filmów i seriali. Co obejrzymy w tym miesiącu?

Bez zbędnego przedłużania – poniżej zamieszczamy listę serialowych nowości od SkyShowtime, które ukażą się w kwietniu br.

Boat Story – premiera 5 kwietnia (pierwsze dwa odcinki, reszta co tydzień)

Gdy dwoje ubogich nieznajomych, Janet (Daisy Haggard – “Back to Life”, “Breeders”) i Samuel (Paterson Joseph – Vigil, Noughts & Crosses), przypadkiem znajduje mnóstwo kokainy na zniszczonej łodzi, oboje nie mogą uwierzyć w swoje szczęście. Postanawiają sprzedać towar i podzielić się zyskiem, ale na ich trop szybko wpada policja, zamaskowani zabójcy i elegancki gangster znany pod pseudonimem “Krawiec” (Tcheky Karyo – “Baptiste”, “The Missing”).

Star Trek: Discovery, sezon 5 – premiera 5 kwietnia (pierwszy odcinek, reszta co tydzień)

W piątym i finałowym sezonie serialu “Star Trek: Discovery” kapitan Burnham i załoga U.S.S. Discovery odkrywają tajemnicę, od której zacznie się ich kolejna spektakularna podróż przez galaktykę. Tym razem będą szukać starożytnej mocy, której istnienie przez wieki było ukrywane. W tych poszukiwaniach mają jednak groźnych, wrogich rywali, desperacko pragnących tej samej mocy i gotowych zrobić wszystko, żeby ją zdobyć.

Dżentelmen w Moskwie – premiera 18 kwietnia (pierwsze trzy odcinki, reszta co tydzień)

Ewan McGregor (seria “Star Wars”, “Halston”, “Trainspotting”) wciela się tu w hrabiego Aleksandra Rostowa, który po rewolucji bolszewickiej odkrywa, że z powodu swojego pochodzenia klasowego i przeszłości znalazł się po niewłaściwej stronie historii. Radziecki sąd daruje mu życie, ale zsyła go do maleńkiego pokoju na strychu wytwornego hotelu Metropol. Jeśli hrabia stamtąd wyjdzie, czeka go egzekucja. Za murami hotelu mijają burzliwe lata i dekady historii Rosji. W swym więzieniu Rostow nie może ich obserwować, za to otwiera się przed nim znacznie ciekawszy świat odkryć duchowych. Budując nowe życie w hotelowym odosobnieniu, poznaje prawdziwą wartość przyjaźni, rodziny i miłości.

Niedaleko pada jabłko – premiera 23 kwietnia (pierwszy odcinek, reszta co tydzień)

Scenariusz serialu został oparty na bestsellerze “New York Timesa” opublikowanym w Polsce pod tytułem “Niedaleko pada jabłko” autorstwa Liane Moriarty. Jest to historia o pozornie idealnej rodzinie Delaneyów. Byli trenerzy Stan (Sam Neill) i Joy (Annette Bening) właśnie sprzedali swoją renomowaną szkołę tenisa i są gotowi wejść w złotą jesień życia. Z radością czekają na to, żeby spędzać więcej czasu z czwórką swoich dorosłych już dzieci (Alison Brie, Jake Lacy, Conor Merrigan-Turner, Essie Randles). Wszystko zmienia się, gdy do drzwi puka ranna, młoda kobieta wnosząca w ich codzienność adrenalinę, za którą tak tęsknili. Gdy pewnego dnia Joy niespodziewanie znika, jej dzieci muszą przyjrzeć się tzw. idealnemu małżeństwu swoich rodziców – tym razem w obliczu wychodzących na jaw mrocznych rodzinnych sekretów.

Moje Wielkie Greckie Wesele 3 – premiera 28 kwietnia

Poprzednie dwie części filmu Moje wielkie greckie wesele odniosły wielki finansowy sukces, a teraz filmowa seria powraca z trzecim weselem, które zapowiada się jeszcze wystawniej niż poprzednie. Na ekranie pojawią się znajome postacie, w które wcielają się Nia Vardalos, John Corbett, Elena Kampouris, Andrea Martin i Lainie Kazan.

SPRAWDŹ TEŻ: Amazon Prime Video z nowościami na kwiecień. Wśród premier długo wyczekiwany “Fallout”

Najlepsze seriale ostatnich lat — subiektywna lista TOP10

Aktorzy, którzy zostali brutalnie zamordowani | To Się Kręci #30