Skoki narciarskie SAPPORO 2023: GDZIE OGLĄDAĆ w TV i ONLINE? Transmisja NA ŻYWO

2023-01-20 15:35 Leon Pietrzak
Skoki narciarskie / Dawid Kubacki
Autor: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Skoki narciarskie przeniosły się do Japonii. Na olimpijskiej skoczni w Sapporo zaplanowano trzy konkursy indywidualne, a wśród uczestników nie mogło zabraknąć oczywiście polskich zawodników. Gdzie oglądać skoki w weekend? O której godzinie rozpoczną się rywalizacje w Pucharze Świata 2023?

Skoki narciarskie na żywo w Sapporo 2023 zapowiadają się niezwykle ciekawie. Zawodnicy jeszcze niedawno rywalizowali w Zakopanem, by teraz przenieść się na drugą część globu i tam walczyć o zwycięstwo. Terminarz Pucharu Świata 2023 pokazuje, czego można spodziewać się w najbliższym czasie na skoczni w Sapporo. Na piątek zaplanowano odprawę, oficjalny trening oraz kwalifikacje i konkurs indywidualny. Konkursy pojawią się również w sobotę i niedzielę 21-22 stycznia 2023. Ponownie zobaczymy zmagania Polaków, wśród których nie mogło zabraknąć Dawida Kubackiego, Piotra Żyły, Kamila Stocha, Pawła Wąska i Aleksandra Zniszczoła. Gdzie oglądać rywalizacje w wykonaniu biało-czerwonych? Ogólnodostępna transmisja będzie dostępna w telewizji i internecie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Skoki narciarskie 2022/2023 KLASYFIKACJA GENERALNA NA ŻYWO. Na którym miejscu Polacy?

JEREMY SOCHAN - droga do NBA | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #56

Skoki narciarskie SAPPORO 2023 - GDZIE OGLĄDAĆ? Transmisja na żywo

Wielu kibiców nie mogło wybrać się osobiście do Japonii, ale ciągle chce trzymać kciuki za polskich sportowców i oglądać ich zmagania na wielkich skoczniach. Na szczęście wszystkich fanów sportowych emocji nie ominą wydarzenia związane z Pucharem Świata 2023, bo wszystkie można śledzić na żywo w TV i ONLINE. Ze względu na lokalizację, zmagania Polaków obejrzymy wczesnym rankiem, a nawet w środku nocy. Transmisja skoków narciarskich w weekend 20-23 stycznia pojawi się na TVN, Eurosport 2 i Player.pl. Harmonogram emisji przedstawia się następująco:

Skoki narciarskie SAPPORO 2023 - Piątek, 20 stycznia 2023

  • godzina 1:00 - Odprawa techniczna
  • godzina 4:30 - Oficjalny trening
  • godzina 6:30 - KWALIFIKACJE (Player)
  • godzina 8:00 - KONKURS INDYWIDUALNY (TVN, Eurosport 2, Player)

Skoki narciarskie SAPPORO 2023 - Sobota, 21 stycznia 2023

  • godzina 6:30 - KWALIFIKACJE (Player)
  • godzina 8:00 - KONKURS INDYWIDUALNY (TVN, Eurosport 2, Player)

Skoki narciarskie SAPPORO 2023 - Niedziela, 22 stycznia 2023

  • godzina 0:30 - KWALIFIKACJE (Player)
  • godzina 2:00 - KONKURS INDYWIDUALNY (TVN, Eurosport 2, Player)
Sonda
Gdzie zazwyczaj oglądasz skoki narciarskie?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE