Siostry - jak się kończy włoski serial? Co się stało z Eleną?

2020-07-20 14:14 aw
Siostry
Autor: Materiały Prasowe

Siostry w reżyserii Cinzii Torrini to historia włoskiej rodziny Silani, sióstr Chiary (Anna Valle) i Eleny (Ana Caterina Morariu). Chiara jest zdeklarowaną, bezdzietną singielką, mieszka w Rzymie i zajmuje się głównie swoją karierą prawniczą. Starsza siostra Chiry, Elena, nadal mieszka w rodzinnym mieście Matera, na południu Włoch samotnie wychowując trójkę dzieci. Pewnego dnia Chiara otrzymuje wiadomość o tajemniczym zniknięciu siostry i udaje się do Matery.

Siostry - jak się kończy włoski serial? Co się stało z Eleną? Siostry to produkcja, która we włoskiej telewizji emitowana była premierowo w 2017 roku. Serial postanowiła pokazać Telewizja Polska, dzieląc oryginalne 6 odcinków serialu na w sumie 12. Emisja została zaplanowana na wtorki na godzinę 21:55 począwszy od 9 czerwca 2020.

Siostry - jak się kończy włoski serial? Co się stało z Eleną?

Serial siostry zaczyna się bardzo dramatycznie. Już w drugim odcinku serialu Chiara, która zajmuje się dziećmi siostry, dostaje telefon o tragicznym finale poszukiwań Eleny - jej ciało zostaje znalezione w wąwozie. Początkowo pojawia się hipoteza, że Elena popełniła samobójstwo, jednak nie wykazywała żadnych problemów psychicznych, które mogłyby skłonić ją do tak dramatycznego kroku.

Później podejrzenia padają na Roberto, byłego męża Eleny. Sytuacja jednak komplikuje się, gdy na jaw wychodzi fakt, że jej były mąż nie jest ojcem ostatniego z trojga dzieci Eleny. W tej sytuacji podejrzany o zabójstwo zaczyna być Martino Siniscalchi, z którym Elena miała romans. Ostatecznie jednak Chiara odkrywa materiały obciążające Roberto i odkrywa, że był on brutalny w stosunku do Eleny. Udaje się jej go obciążyć dowodami i ostatecznie ląduje on w więzieniu. Chiara z kolei podejmuje decyzję o tym, że zostaje w swoim rodzinnym mieście.

Cena wolności ZWIASTUN nowego serialu w TVP1, który będzie drugą Zniewoloną. Premiera już 8.06.2020!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE