Siarczek żelaza nazywany złotem głupców. Milionerzy 22.07.2021

2021-07-22 9:58 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Siarczek żelaza nazywany złotem głupców. Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znała ją uczestniczka? Pytania w teleturnieju często bywają naprawdę bardzo podchwytliwe, zwłaszcza te, które można usłyszeć na początku programu, a także te, które są za sumy gwarantowane. Czy tej osobie udało się zbliżyć do głównej wygranej?

Siarczek żelaza nazywany złotem głupców. Która odpowiedź na to pytanie z tego odcinka Milionerów jest prawidłowa i czy uczestniczka była w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał jej Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) malachit, B) kwarc, C) kalcyt, D) piryt.

Siarczek żelaza nazywany złotem głupców

Tak brzmiało pytanie za 75 tys. zł. Uczestniczka bez kół zaznaczyła A. Niestety, poprawna odpowiedź na to pytanie to D) piryt.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE