Sex Life 2 sezon - zwiastun, obsada i data premiery kontynuacji serialu Netfliksa

i

Autor: AMANDA MATLOVICH/NETFLIX Sex Life 2 sezon - zwiastun, obsada i data premiery kontynuacji serialu Netfliksa

„Sex/Life”: kiedy premiera 2. sezonu? Netflix pokazał pierwszą zapowiedź

2023-02-03 12:11

„Sex/Life” to kipiący od seksu serial Netfliksa, który swojego czasu cieszył się sporą popularnością wśród widzów. Czy 2. sezon wzbudzi tak samo gorące emocje? Przekonamy się już wkrótce – ogłoszono datę premiery, a przy okazji pojawił się też zwiastun.

„Sex/Life” to opowieść o (na pozór) przykładnej żonie z przedmieścia, która staje przed niezwykle trudnym wyborem – wytrwać u boku kochającego męża, czy dać się ponieść namiętności, wracając w ramiona byłego kochanka.

W drugim sezonie ujrzymy konsekwencje decyzji, jaką ostatecznie podjęła Billie. Czy dostanie wreszcie to, czego pragnie? Zobaczcie zapowiedź.

„Sex/Life” wraca z 2. sezonem – co nas czeka w nowych odcinkach?

W finale pierwszej serii Billie postanowiła porzucić męża i związać się z Bradem, jednak jego reakcja daleka była od tego, czego oczekiwała. W zwiastunie 2. sezonu główna bohaterka obwieszcza, że ma dość robienia tego, czego się od niej oczekuje. Jednak, czy jest gotowa na konsekwencje podążania za swoimi pragnieniami?

Nie każdy z nas to ma. Chęć, by się przebudzić, przestać iść przez życie, jakby było tylko snem. Przestać robić to, co należy, odmawiając sobie życia w prawdzie. Ale ci z nas, którzy to robią, stąpają po kruchym lodzie.

„Sex/Life” – kiedy premiera 2. sezonu?

W rolach głównych powrócą Sarah Shahi, Mike Vogel i Adam Demos, zaś do obsady dołączyli Dylan Bruce, Craig Bierko, Cleo Anthony, Wallis Day, oraz znany z „Sukcesji” Darius Homayoun. Premiera 2. sezonu „Sex/Life” odbędzie się wkrótce, bo już 2 marca.

„Sex/Life” to jeden z najodważniejszych seriali Netfliksa. O czym dokładnie opowiada?

Fabułę „Sex/Life” oparto na książce „44 Chapters About 4 Men” autorstwa B.B. Easton. Jest to historia miłosnego trójkąta między pewną kobietą, jej mężem i jej przeszłością oraz prowokacyjne spojrzenie na kobiecą tożsamość i pożądanie. Billie Connelly (Sarah Shahi) jest zwyczajną matką i żoną z przedmieść — ale nie zawsze tak było. Zanim wyszła za kochającego i niezawodnego Coopera (Mike Vogel) i przeprowadziła się do Connecticut, Billie prowadziła niepokorne i zwariowane życie. Mieszkała w Nowym Jorku ze swoją przyjaciółką Sashą (Margaret Odette), ciężko pracując i ostro imprezując. Wyczerpana opieką nad małymi dziećmi i z nostalgią wspominająca przeszłość Billie zaczyna pisać dziennik i fantazjować na temat namiętnych uniesień ze swoim seksownym byłym chłopakiem Bradem (Adam Demos), którego nigdy nie potrafiła wymazać z pamięci. Im więcej Billie sobie przypomina, tym bardziej zaczyna zastanawiać się nad swoim obecnym życiem — i wtedy właśnie mąż znajduje jej dziennik. Czy prawda o przeszłości Billie wywoła seksualną rewolucję w jej małżeństwie, czy skieruje ją na ścieżkę ku życiu, o którym próbowała zapomnieć, i ku mężczyźnie, który złamał jej serce? 

Jak dobrze znasz popularne seriale Netfliksa?

Pytanie 1 z 11
W którym roku rozpoczyna się akcja "Stranger Things"?
Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix | To Się Kręci #5