Sex Education - kiedy premiera na Netflix? Zwiastun, data, nowi bohaterowie

2021-09-08 16:36 Adrian Rybak
Sex Education
Autor: Materiały Prasowe

Sex Education to jeden z najpopularniejszych seriali na Netflixie. Przed nami nowy sezon słynnej produkcji. Pojawią się nowi bohaterowie, którzy z pewnością wniosą wiele kolorytu. Znana jest już data premiery pierwszego odcinka nowego sezonu. Netflix udostępnił także zwiastun. Sprawdź kiedy oglądać serial niżej.

Zaczął się kolejny rok. Otis ma dziewczynę, Eric chce uprawiać seks, a Jean będzie mieć dziecko. Tymczasem nowa dyrektorka szkoły, Hope (w tej roli Jemima Kirke), próbuje przywrócić Moordale do rangi filaru doskonałości, Aimee odkrywa feminizm, Jackson przeżywa zauroczenie, a zagubiona wiadomość głosowa wychodzi na jaw. Przygotuj się na zobowiązania wobec zwierząt, zjawiska z kosmosu, sromowe babeczki i o wiele więcej Pani Groff. W trzecim sezonie zobaczymy nowych członków obsady: Jason Isaacs zagra Petera Groffa, starszego brata Pana Groffa, któremu o wiele lepiej wiedzie się w życiu i nie kryje się z tym;  Dua Saleh w swoim debiucie aktorskim wcieli się w niebinarną postać Cal, która uczy się w liceum Moordale, a Indra Ové zagra zastępczą mamę Elsie - Annę. Kiedy nowe odcinki?

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Sex Education 3 - data premiery, zwiastun

Sex Education powraca z nowym sezonem. Wiemy już, kiedy będzie można zobaczyć odcinki 3. części słynnej produkcji Netflixa. Pojawią się one w tym serwisie już w piątek 17 września! Producenci opublikowali zwiastun, który możesz zobaczyć poniżej.

Sex Education 3 - obsada

W serialu występują: Asa Butterfield, Gillian Anderson, Emma Mackey, Ncuti Gatwa, Connor Swindells, Aimee-Lou Wood, Kedar Williams-Stirling, Chaneil Kular, Simone Ashley, Mimi Keene, Tanya Reynolds, Mikael Persbrandt, Patricia Allison, Sami Outalbalii, Anne-Marie Duff, George Robinson, Chinenye Ezeudu, Alistair Petrie, Samantha Spiro, Rakhee Thakrar i Jim Howick.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE