Serdeczna Matko, opiekunko ludzi - koncert w Polsacie. Emisja, powtórka, online

2021-05-03 19:18 AR
Krzysztof Cugowski
Autor: wbf

Serdeczna Matko, opiekunko ludzi to koncert, który już wkrótce będzie można zobaczyć w telewizji. Transmisję z wydarzenia przygotowuje Polsat. Będzie można ją obejrzeć już w tegoroczny weekend majowy. Okazja jest wyjątkowa i ważna dla wielu osób. Kiedy i o której oglądać koncert? Kto pojawi się na scenie?

Serdeczna Matko, opiekunko ludzi to koncert, który z pewnością będzie chciało zobaczyć wiele osób. Przed nami tegoroczna majówka. Jednym z dni świątecznych jest 3 maja. Wtedy pochodzi się się rocznicę podpisania konstytucji, jednak to niejedyna okazja. Katolicy obchodzą tego dnia także inną uroczystość. To święto Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. To właśnie z tej okazji organizowany jest koncert, który będzie można zobaczyć na głównym kanale Telewizji Polsat. Jego transmisja odbędzie się oczywiście w poniedziałek 3 maja. Aby obejrzeć koncert przed telewizorami trzeba będzie zasiąść o godzinie 20:00. Organizatorzy przygotowali wiele ciekawych występów. Na scenie pojawią się gwiazdy polskiej muzycznej. Kogo usłyszymy podczas wydarzenia?

Koncerty przełożone na 2021 rok

Serdeczna Matko, opiekunko ludzi - kto wystąpi?

Podczas koncertu Serdeczna Matko, opiekunko ludzi będzie można zobaczyć wiele rozpoznawalnych twarz. Zaśpiewają takie gwiazdy jak Stanisława Celińska, Andrzej Lampert, Krzysztof Cugowski, Arka Noego, Kapela Sebastiana Karpiela-Bułecki, Pectus, Eleni i Cleo. Pojawi się także Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny.

Majówka 2021 - co w Polsacie?

Polsat przygotował dla swoich widzów kilka ciekawych propozycji na weekend majowy. W sobotę 1.05.2021 o 21:10 będzie można obejrzeć film Jak rozpętałem II wojnę światową. W sobotę o tej samej pojawi się kabaret, a później film Faceci w czerni. W ciągu dnia pojawią się też filmy dla dzieci - Asterix i wikingowie oraz Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE