Selena Gomez zamieni się w czarnego łabędzia! Wokalistka szykuje mocny thriller

2020-10-14 14:24 Patrycja Obarowska
Selena Gomez
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Selena Gomez zamieni się w czarnego łabędzia?! Okazuje się, że popularna wokalistka i aktorka w jednym zaangażowała się w realizację filmu Dollhouse, psychologicznego horroru i właśnie szykuje mocny thriller w klimacie Czarnego łabędzia! Więcej o wyjątkowej produkcji dowiedziecie się na eskaCINEMA.pl!

Selena Gomez ponownie zaskakuje! Słynna wokalistka i aktorka w jednym jest właśnie w trakcie realizacji psychologicznego thrillera, który stylem będzie przypomniał popularny film Czarny łabędź w reżyserii Darrena Aronofsky'ego, powstały w 2010 roku. Selena Gomez, znana światu, jako wybitna piosenkarka i aktorka wyprodukuje thriller Dollhouse. Horror rozgrywający się na elitarnej scenie modowej Nowego Jorku będzie kolejnym punktem kariery w aktorskim fachu Seleny Gomez. Gwiazda już wcześniej pokazała się na wielkim ekranie chociażby w komedii Woody'ego Allena W deszczowy dzień w Nowym Jorku, a także w horrorze komediowym Jima Jarmuscha Truposze nie umierają. Nie można również zapomnieć o produkcji, która przyniosła jej największy sukces, mowa oczywiście o byciu producentką na planie serialu Trzynaście powodów. Nie znamy jeszcze premiery horroru z gwiazdą, ale film Dollhouse wyjdzie spod ręki STX Entertainment w reżyserii Michaela Paisleya.

Selena Gomez w Domku dla Lalek 

Selena Gomez szykuje wyprodukuje thriller Dollhouse. Horror w klimacie psychologicznego Czarnego Łabędzia wyprodukuje gwiazda wraz z Shawnem Levym i Danem Cohenem z 21 okrążeń.

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE