Selena Gomez

i

Autor: Shootpix/ABACA/Abaca/East News Selena Gomez na festiwalu w Cannes.

Gwiazdy

Selena Gomez triumfowała w Cannes! Zdobyła najważniejszą nagrodę w karierze. Będzie Oscar?

2024-05-27 16:22

Selena Gomez osiągnęła największy sukces w aktorskiej karierze! Przez lata walczyła o swoją pozycję w branży i wyzbycie się wizerunku gwiazdy seriali młodzieżowych Disneya. Teraz jest zdobywczynią jednej z nagród na prestiżowym festiwalu filmowym w Cannes. Krytycy są zachwyceni jej rolą. Czy Selena może liczyć też na Oscara?

Selena Gomez była jedną z największych gwiazd 77. Festiwalu w Cannes. Produkcja z jej udziałem zachwyciła jurorów. Mowa o filmie "Emilia Pérez" w reżyserii Francuza Jacquesa Audiarda. Oprócz Gomez w filmie można zobaczyć takie gwiazdy wielkiego ekranu jak Zoe Saldaña, Karla Sofía Gascón i Édgar Ramírez. Scenariusz opowiada o kobiecie, która ma za zadanie pomóc zbiegłemu przywódcy meksykańskiego kartelu przejść operację zmiany płci, aby uniknąć władz. Selena Gomez wciela się w drugoplanową postać - Jessi Del Monte. Film zdobył nagrodę jurorów na tegorocznym festiwalu w Cannes. Przyznano mu też specjalną nagrodę aktorską. Wśród laureatek znalazła się właśnie była gwiazda Disneya.

Tyle Lady Gaga zarobi za "Jokera 2". Ta kwota zwala z nóg!

Największe skandale na Oscarach | To Się kręci #31

Selena Gomez z nagrodą w Cannes

Znamy już zwycięzców nagród na 77. Festiwalu w Cannes. W tym roku postanowiono zrobić wyjątek i w kategorii Najlepsza aktorka nagrodzić nie jedną, a cztery aktorki. Jedną z nich była Selena Gomez. Trzy pozostałe to Adriana Paz, Karla Sofía Gascón i Zoe Saldaña. Wszystkie zostały wyróżnione za role w "Emilii Pérez".

Selena Gomez ma szansę na Oscara?

O Oscarze fani Seleny Gomez marzą od lat. Nic więc dziwnego, że po sukcesie w Cannes zaczęli się zastanawiać nad możliwym Oscarem za rolę w "Emilii Pérez". Selena prawdopodobnie zostanie zgłoszona w kategorii Najlepsza aktorka drugoplanowa. Na razie trudno przewidywać, czy ma szansę na nominację i zwycięstwo.

Listen on Spreaker.